Iza Krzan kulisy występu
Fot. East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 17 Lutego 2021

Kulisy występu Izy Krzan w "Pytaniu na Śniadanie". Wiadomo, dlaczego zastąpiła dzisiaj Rogalską

Po rezygnacji Marzeny Rogalskiej z dalszej współpracy z TVP w programie „Pytanie na śniadanie” obok Tomasza Kammela pojawiła się Iza Krzan. Okazuje się, że występ dziennikarki w śniadaniówce w środę 17 lutego może nie być wyjątkiem. Źródło dziennikarzy donosi, że może być współprowadzącą na dłużej, jeśli tylko się sprawdzi.

Z doniesień dziennikarskich redakcji „Pudelek” wynika, że choć Iza Krzan wystąpiła wraz z Tomaszem Kammelem w „Pytaniu na śniadanie” za Marzenę Rogalską, to było to w formie „występu testowego”. Producenci musieli szybko znaleźć nową współprowadzącą do popularnej śniadaniówki TVP.

Jak informuje portal „Pudelek”, Iza Krzan została w atmosferze pośpiechu dołączona do składu „Pytania na śniadanie”. Decyzja Marzeny Rogalskiej o rozwiązaniu współpracy z TVP, wywołała zdziwienie. Warto przypomnieć, że dziennikarka poinformowała o tym we wtorek 16 lutego. Z Telewizją Publiczną była związana przez 12 lat.

Iza Krzan musi się sprawdzić w nowej roli

Pierwsze doniesienia mówiące o tym, że Iza Krzan będzie mogła zastąpić Marzenę Rogalską, pojawiły się już pod koniec zeszłego roku, jednak wówczas były to jedynie nieoficjalne przecieki, o których przypomina redakcja „Pudelka”.

„Góra” rozważa możliwość ściągnięcia jeszcze jednej nowej prowadzącej od stycznia. Myśli się o Izabelli Krzan, ale nie wiadomo czy podołałaby czasowo, bo jej grafik wypełniony jest nagraniami do „Koła Fortuny” – słowa informatora cytuje „Pudelek”.

Tadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejTadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejCzytaj dalej

Jak już wiemy, Iza Krzan ostatecznie rzeczywiście otrzymała szansę od producentów i pojawiła się u boku Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”. Decyzja ta wywołała wśród widzów, którzy chcieli zobaczyć modelkę w nowej roli, niemałe emocje.

Postanowiono, że Iza dostanie jednak szansę sprawdzenia się w porannym programie. Wczoraj na szybko szukano zastępstwa – mówi informator na łamach „Pudelka”.

Nadal jendak nie wiadomo, czy odejście Marzeny Rogalskiej jest równoznaczne z przekazaniem roli współprowadzącej Izabelli Krzan na stałe. Nieoficjalne źródło redakcji podkreśla, że to „występ testowy”, ale producenci niczego nie wykluczają.

Iza Krzan pojawiła się na niełatwym planie

Przekazane informacje wskazują też na to, że atmosfera na planie, na którym pojawiła się Iza Krzan, uległa dużej zmianie po tym, jak ostatecznie śniadaniówkę opuściła Marzena Rogalska.

Na razie jest to „występ testowy", ale jeśli się sprawdzi, ma szansę na stałe zagościć w grafiku. Nie wiadomo jednak, czy jej stałym partnerem zostanie Tomek Kammel. Zniknięcie Marzeny Rogalskiej wywołało dość napiętą atmosferę na planie, ekipa jest smutna i przybita – dodaje źródło „Pudelka”.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o serialu „O mnie się nie martw”, który znika z anteny TVP. Jedna z aktorek grających w produkcji pożegnała się już ze wszystkimi w emocjonalnym wpisie na Facebooku. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News