Piotr Żyła wpadł na zaskakujący pomysł
Instagram.com piotr_zyla_official
Monika Majko - 11 Marca 2021

Piotr Żyła zawiesił medale mistrzostw świata na kierownicy. Zabawny komentarz skoczka

Piotr Żyła wrócił z Mistrzostw Świata w Oberstdorfie z aż dwoma medalami. Polski skoczek zwyciężył w indywidualnym konkursie oraz wraz z kolegami z kadry zajął 3. miejsce w zawodach drużynowych. Teraz pochwalił się tym, co zrobił z cennymi krążkami.

Niesamowita forma Piotra Żyły podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie zaskoczyła nawet samego skoczka. Sportowiec z ogromną radością świętował swój sukces, jednak nie mógł powstrzymać się również od żartów. Niedawno zamieścił w sieci zabawne zdjęcie swoich medali.

Piotr Żyła zdobył złoty i brązowy medal podczas MŚ w Oberstdorfie

Wysoka forma Piotra Żyły w ostatnich konkursach zaskoczyła wszystkich. 34-latek zwyciężył w konkursie indywidualnym MŚ w Oberstdorfie, stając się jednocześnie najstarszym zawodnikiem w historii skoków narciarskich, który sięgnął po tytuł mistrzowski.

To nie był jednak ostatni sukces skoczka w trakcie tegorocznych mistrzostw w Oberstdorfie. Piotr Żyła tydzień później ponownie stanął na podium wraz z kolegami z kadry narodowej, tym razem zajmując trzecie miejsce w konkursie drużynowym.

- Był najlepszym zawodnikiem mistrzostw świata w Oberstdorfie. Jego skoki na mniejszej skoczni to był majstersztyk - podsumował trener polskich skoczków, Michal Doleżal, w rozmowie z redakcją WP SportoweFakty.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Choć radość i duma rozpierały polskiego skoczka, Piotr Żyła nie mógł sobie odpuścić również doskonałej okazji do żartów. Niedawno skoczek pochwalił się w sieci ciekawym miejscem, jakie znalazł dla swoich nowych medali.Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym widać krążki MŚ przywiązane do kierownicy w samochodzie.

- Ustroiłem sobie kierownicę. Ciekawe, jak się będzie kierować - podpisał swoją fotografię skoczek.

Fani byli zaskoczeni zdjęciem, jednak wywołało ono dużo uśmiechu. Pod zabawną fotografią natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zgodnie stwierdzili, że medale bardzo ładnie ozdabiają wnętrze samochodu skoczka i świetnie tam pasują.

- Będzie się kierować mistrzowsko - skomentowała zdjęcie jedna z fanek skoczka.

- Mistrz kierownicy - żartowała kolejna internautka.

Piotr Żyła zawiesił medale na kierownicy samochodu

Instagram.com piotr_zyla_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News