Paulina Sykut-Jeżyna nie poznaje
Fot. Wikimedia Fryta 73 CC BY-SA 2.0
Mateusz Sidorek - 13 Lutego 2021

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie sprzed 15 lat. Ogromnie się zmieniła

Niedawno Paulina Sykut-Jeżyna opublikowała w mediach społecznościowych swoje zdjęcie sprzed lat. Dzisiaj dziennikarka wygląda nie do poznania. Pod fotografią pojawił się złośliwy komentarz internauty, który zasugerował, że to efekt zabiegów medycyny estetycznej. Prezenterka telewizyjna postanowiła mu odpowiedzieć.

Paulina Sykut-Jeżyna już od wielu lat współpracuje z jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce. Dziennikarka Polsatu ma na koncie wiele sukcesów, między innymi współprowadzenie programu „Must Be the Music. Tylko muzyka” wraz z Maciejem Rockiem. Prezenterka telewizyjna w 2016 roku zaczęła też prowadzić „Dancing with the Stars. Tanie z gwiazdami”.

Miesiąc temu Paulina Sykut-Jeżyna skończyła 40 lat. Dziennikarka z tej okazji postanowiła pochwalić się urodzinami na Instagramie, publikując stare zdjęcie. Na fotografii widzimy młodą prezenterką Polsatu sprzed 15 lat. Przy okazji podsumowała też zmiany, jakie zaszły w jej życiu zawodowym.

Fani zobaczyli, jak zmieniła się Paulina Sykut-Jeżyna

Pod opublikowaną fotografią Paulina Sykut-Jeżyna przyznała, że choć minęło już 15 lat, niewiele się w jej życiu zmieniło i nadal pozostaje tą samą osobą. Przy okazji poprosiła o oddanie głosów w plebiscycie na Telekamerę.

Ja, Paulina z pogody, prawie 15 lat temu. Tak naprawdę niewiele się zmieniło. Bardzo mnie dzisiaj wspieracie. Walczymy dalej o Telekamerę do 24.00 – czytamy na profilu dziennikarki.

Dziennikarka TVP Info nie wiedziała, że ma włączony mikrofon. „Nie wiedziałam, czy on już gada, nie gada”Dziennikarka TVP Info nie wiedziała, że ma włączony mikrofon. „Nie wiedziałam, czy on już gada, nie gada”Czytaj dalej

Jak tylko internauci zobaczyli to zdjęcie, zaczęli zostawiać pod wpisem komplementy. Użytkownicy zauważyli też, że dziennikarka wygląda jeszcze lepiej i młodziej, niż 15 lat temu. „Przez te 15 lat tylko kolor włosów się zmienił”, „To niesamowite, ale Pani dzisiaj wygląda jeszcze młodziej niż 15 lat temu”, „Jak Pani 15 lat temu była piękna, tak teraz jest Pani jeszcze piękniejsza”, czytamy w komentarzach.

Paulina Sykut-Jeżyna skrytykowana przez internautę

Nie wszyscy jednak postanowili wypowiadać się o Paulinie Sykut-Jeżynie w samych superlatywach. Wśród użytkowników Instagrama pojawił się ktoś, kto chciał zepsuć humor dziennikarce.

Internauta skomentował metamorfozę prezenterki telewizyjnej. W komentarzu zasugerował, że Sykut-Jeżyna korzystała z usług kliniki medycyny estetycznej, dzięki czemu nadal wygląda młodo.

Nie, niewiele... Parę operacji plastycznych, zabiegów z botoksem – treść komentarza cytuje portal „Plotek”.

Chociaż osoby publiczne często nie odpowiadają na zaczepki hejterów, zdarzają się sytuacje wyjątkowe. Tym razem dziennikarka postanowiła zareagować na uwagę dotyczącą jej urody.

Bezpodstawne i nieeleganckie. Na zdjęciu mam 25 lat, teraz 40... sama natura - odpowiedziała dziennikarka – odpowiedziała Paulina Sykut-Jeżyna.

Po chwili internauci okazali wsparcie prezenterce telewizyjnej w komentarzach, krytykując nieprzyjemną uwagę użytkownika Instagrama. Zdjęcie, o którym piszemy, możecie zobaczyć tutaj.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Zbigniewie z „Sanatorium miłości”. Uczestnik popularnego programu odkrył smutną przeszłość. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

zdjęcie

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News