Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc dla niepełnosprawnej kobiety
Instagram @wisniv
Irmina Jach - 12 Lutego 2021

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc dla niepełnosprawnej kobiety

Syn Michała Wiśniewskiego zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc dla bliskiej mu osoby. Mama jego znajomej wymaga pilnej rehabilitacji. Liczy się każda złotówka.

Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Młody mężczyzna spełnia się jako muzyk i menadżer znanego ojca. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 10 tysięcy osób.

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc dla niepełnosprawnej kobiety

Xavier Wiśniewski jest osobą, która bardzo ceni sobie relacje międzyludzkie, o czym świadczą zdjęcia, które publikuje w sieci. Na wielu z nich można zobaczyć członków rodziny i przyjaciół młodego mężczyzny.

Syn Michała Wiśniewskiego postanowił wykorzystać swoją popularność, by wspomóc mamę koleżanki. Kobieta boryka się z niepełnosprawnością, a jej rodzinie kończą się pieniądze na zapewnienie jej odpowiedniej opieki medycznej.

- Szybkie info. Mama mojej znajomej miała wypadek, gdy ta miała trzy lata. Została poważnie potrącona przez samochód, jadąc na rowerze. Od 15 lat jest niepełnosprawna. Ma stłuczony pień mózgu i uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek - napisał Xavier Wiśniewski na swoim Instagramie.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

- Koszta na opiekę i rehabilitację skończyły się. Każdy grosz się liczy, serio - dodał nastolatek, publikując link do internetowej zbiórki.

Matka pani Magdaleny Kaźmierczak miała wypadek, kiedy kobieta była trzyletnią dziewczynką. Gdy jechała na rowerze, została potrącona przez przejeżdżający samochód. Od piętnastu lat jest osobą niepełnoprawną.

Pani Agnieszka ma stłuczony pień mózgu oraz uszkodzone struktury podkorowe i móżdżek. Pozostaje pod opieką babci, która ma już 72 lata. Niestety, stan finansowy rodziny nie pozwala na dalsze finansowanie opieki medycznej i rehabilitacji.

- Mamie potrzebne są pieniądze na rehabilitacje i opiekunkę. Błagam każdego o wpłatę, tyle ile może. Każdy grosz się liczy. Marzę o tym żeby moja mama jeszcze kiedyś stanęła na nogi - zaapelowała zrozpaczona córka, dodając, że marzy o tym, by jej mama stanęła kiedyś na własnych nogach.

Rodzina niepełnosprawnej kobiety potrzebuje aż 50 tysięcy złotych. Do tej pory internautom udało się zebrać zaledwie 10 procent tej kwoty. Wszystkie osoby, które chciałyby wesprzeć leczenie pani Agnieszki mogą to zrobić, wpłacając pieniądze na zbiórkę, którą można zobaczyć klikając tutaj.

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc dla niepełnosprawnej kobiety

Źródło zdjęcia: Instagram @wisniv

Syn Michała Wiśniewskiego prosi o pomoc dla niepełnosprawnej kobiety

Źródło zdjęcia: Zrzutka/Magdalena Kaźmierczak

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plejada/Instagram/Zrzutka

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News