Niania prowadziła żłobek w domu
youtube.com True Crime Daily
Monika Majko - 22 Lutego 2021

Mąż niani nagrał ukrytą kamerą, jak jego żona znęca się nad dziećmi

Kobieta od lat pracowała jako niania i zajmowała się dziećmi w domowym żłobku. Mąż opiekunki był jednak zaniepokojony jej dziwnym zachowaniem i postanowił zainstalować w pokoju ukrytą kamerę. Nagranie ujawniło całą prawdę o pracy jego żony.

Desiree LaBlanc długo szukała niani dla swojej ukochanej córeczki. W końcu kobieta zdecydowała się zatrudnić 28-letnią opiekunkę, którą poleciła jej znajoma rodzina. Okazało się, że była to bardzo nietrafiona decyzja.

Mąż niani zainstalował w domu kamery

Christina Williamson prowadziła domowy żłobek i cieszyła się dobrą opinią wśród okolicznych rodziców. Kobieta od lat zajmowała się dziećmi, dlatego Desiree LaBlanc nie miała podstaw, by jej nie ufać i bez obaw powierzyła swoją córkę opiekunce.

Niania wysyłała młodej mamie zdjęcia z córką nawet kilka razy dziennie, a dziecko wyglądało na zadbane. Pewnego dnia Desiree LaBlanc otrzymała jednak telefon, który zmroził jej krew w żyłach. Do kobiety zadzwonił mąż niani i poprosił, by przyjechała i natychmiast odebrała swoją córkę.

Zaniepokojona mama ruszyła do domu opiekunki. Wkrótce okazało się, że jej córeczka była ofiarą przemocy, którą wobec dzieci stosowała Christina Williamson. Prawda wyszła na jaw po tym, jak mąż kobiety obejrzał nagrania z ukrytej w ich domu kamery.

Senior poprosił pielęgniarkę, żeby wyczyściła jego lodówkę. Otworzyła drzwiczki i rozpłakała sięSenior poprosił pielęgniarkę, żeby wyczyściła jego lodówkę. Otworzyła drzwiczki i rozpłakała sięCzytaj dalej

Pan Williamson zauważył, że jego żona zaczęła bardzo dziwnie zachowywać się w stosunku do dzieci swoich klientek. Zaniepokojony mężczyzna postanowił zamontować w pokoju ukrytą kamerę, a kiedy obejrzał film, zrozumiał, że musi natychmiast zareagować, nim komuś stanie się krzywda.

Na nagraniu z kamery widać, jak Christina Williamson znęca się nad swoimi podopiecznymi. Kobieta rzucała dziećmi, wykręcała im ręce, a także wkładała do ust ubrania, by w ten sposób uciszyć ich płacz. Niania pozostawiała również malutkie dzieci bez opieki na długi czas.

Na szczęście żadne z dzieci nie odniosło poważnych obrażeń, a mąż kobiety w porę zainterweniował. Rodzice dzieci byli w szoku. Nie zdawali sobie sprawy z tego, jakie piekło przechodzą ich pociechy pod dachem niani.

Nagranie natychmiast zostało przekazane organom ścigania, a Christina Williamson odpowiedziała przed sądem za swoje czyny. 28-letnia kobieta została skazana na 5 lat więzienia.

Materiał o okrutnej niani został opublikowany również na portalu youtube.com przez profil „True Crime Daily”. W materiale użyto nagrań z ukrytej kamery, na których widać, w jaki sposób opiekunka traktowała swoich podopiecznych.


Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News