Nagranie z gabinetu weterynarza
youtube.com CONTENTbible
Monika Majko - 18 Marca 2021

Klient nagrał z ukrycia, co weterynarz robi z jego psem

Film z gabinetu weterynaryjnego trafił do sieci, a internauci byli poruszeni tym, w jaki sposób swoich podopiecznych traktuje jedna z pracownic placówki. Zaniepokojony klient kliniki nagrał wszystko z ukrycia.

Właściciele zwierząt powinni dbać o swoich podopiecznych, a wielu z nich traktuje ich wręcz jako członków swojej rodziny. Jeden z klientów gabinetu weterynaryjnego postanowił sprawdzić, w jaki sposób wobec jego psa zachowuje się lekarka. Nie spodziewał się tego, co zobaczył na nagraniu z jej gabinetu.

Nagranie z gabinetu weterynaryjnego trafiło do sieci

Dla wielu właścicieli czworonogów, oddanie ich pod opiekę innych osób jest bardzo trudnym doświadczeniem. Osoby, które traktują swoje zwierzęta jak najbliższych przyjaciół, bardzo dokładnie dobierają im ewentualnych zastępczych opiekunów.

W przypadku choroby zwierzaka właściciele potrafią wiele zapłacić, by zapewnić mu odpowiednie leczenie i opiekę. Ważne jest, by znaleźć weterynarza, który naprawdę kocha zwierzęta i dba nie tylko o swoje finanse, ale przede wszystkim o to, by pomagać swoim podopiecznym. Dla wielu powołanie jest najważniejsze.

Jeden z klientów kliniki weterynaryjnej postanowił sprawdzić, w jaki sposób panie weterynarz traktuje jego psa, gdy nie ma go przy nim. W tym celu włączył nagrywanie w swoim telefonie i zarejestrował z ukrycia to, co kobieta robi z jego zwierzakiem.

Nieoficjalnie: rząd planuje ostrzejsze restrykcje, jest jeden warunek. Do zamknięcia m.in. fryzjerzy, kosmetyczki, sklepy mebloweNieoficjalnie: rząd planuje ostrzejsze restrykcje, jest jeden warunek. Do zamknięcia m.in. fryzjerzy, kosmetyczki, sklepy mebloweCzytaj dalej

Nagranie, które aktualnie liczy sobie prawie 6 mln wyświetleń, trafiło do sieci i szybko stało się hitem. Film opublikowano m.in. na kanale „CONTENTbible” na platformie YouTube. Widać na nim, jak klient kliniki weterynaryjnej po cichu skrada się do gabinetu lekarki, trzymając w rękach telefon z włączoną kamerką.

W tle nagrania słychać głośno puszczoną muzykę, a po chwili klientowi kliniki ukazuje się zaskakujący widok. W gabinecie zastaje lekarkę, która tańczy i śpiewa, delikatnie trzymając w objęciach jego małego pieska. W międzyczasie kobieta obdarza czworonoga również czułymi buziakami.

Film wywołał ogromne poruszenie wśród internautów, którzy byli wzruszeni postawą lekarki wobec swojego czworonożnego podopiecznego. Widać, że kobieta wykonuje swój zawód z miłości do zwierząt i kieruje nią pasja, a nie tylko chęć zarobku.

- To jest właśnie weterynarz, który kocha swoją pracę, zwierzęta i życie - skomentował nagranie jeden z internautów.

- Żadna dziewczyna nigdy nie tańczyła ze mną z takim uczuciem, jak ona tańczy z tym psem - żartował kolejny internauta.Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy/YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News