nagranie mama upadła
Fot. YouTube „ViralHog”
Mateusz Sidorek - 12 Marca 2021

Mama nie widziała, co niemowlak zrobił za jej plecami. Nagranie trafiło do sieci

Do sieci trafiło nagranie z domu rodziny, która zasiadała do posiłku. W czasie, w którym mama była wpatrzona w telefon, nie zauważyła, że niemowlę odsunęło jej krzesło. Chcąc usiąść przy stole, kobieta runęła na podłogę wraz z talerzem. Materiał wideo nadesłany z Austin w Teksasie trafił na platformę YouTube.

Nagranie udostępnione na platformie YouTube przez „ViralHog” przedstawia niecodzienne zdarzenie, którego sprawcą jest niemowlak. Sytuacja, do której doszło w rodzinnej jadalni mieszkańców Austin w Teksasie, przyciągnęła ogromne zainteresowanie internautów. Wszystko przez psikus, który niemowlę zrobiło swojej mamie.

Początek nagrania nie wskazywał, że podczas rodzinnego posiłku może zdarzyć się coś niespodziewanego. Amerykanka przygotowała danie, które miała zanieść do stołu. W tym czasie na chwilę spojrzała w ekran telefonu, zapominając o całym świecie. Właśnie ten moment wykorzystało jej dziecko.

Zabawne nagranie z rodzinnej jadalni

Nagranie robi się coraz ciekawsze w momencie, w którym Amerykanka bierze w ręce talerz z jedzeniem oraz telefon i zmierza do stołu. Przez cały czas jednak kobieta nie odrywa oczu od smartfona, co kończy się małym wypadkiem.

Mama nie zwróciła uwagi, że jej niemowlę odsunęło krzesło. W momencie, w którym kobieta chciała usiąść i zjeść danie, runęła na podłogę wraz z talerzem na podłogę. Wówczas domownicy szybko podnieśli głowy, by zobaczyć, co się stało.

Nagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyNagła wiadomość dot. Stanisława Dziwisza - w końcu się doigrał? Jest zgłoszenie do prokuraturyCzytaj dalej

Początkowo pozostali członkowie rodziny z niepokojem podbiegli do kobiety, by sprawdzić, czy jest cała i zdrowa. Na szczęście okazało się, że Amerykanka nie odniosła poważnych obrażeń.

Wówczas domownicy – szczególnie dzieci – wybuchnęli śmiechem. Złośliwy żart niemowlęcia wywołał salwy śmiechu. Mały geniusz zła natomiast stał się na chwilę gwiazdą internetu po tym, jak materiał wideo pojawił się na kanale „ViralHog”.

Niemowlę bohaterem nagrania z Teksasu

Prawdopodobnie niemowlę, które zostało bohaterem nagrania, nie było do końca świadome tego, co zrobiło. Maluch zaraz po wypadku podszedł do swojej mamy i jako jedyny z domowników zachował powagę.

Choć materiał wideo pokazujący sytuację, która miała miejsce w marcu 2021 w Austin, przede wszystkim bawi, to pokazuje również, że czasem zapominamy o całym świecie, zanurzając się w ekranach telefonów.

Wbrew popularnej opinii, problem ten nie dotyczy jedynie młodzieży, ale również osób dorosłych, co pokazuje przykład Amerykanki. W tym przypadku skończyło się na śmiechu, ale czasem rozkojarzenie prowadzi do tragicznych sytuacji.

Są też materiały wideo, które wywołują gęsią skórkę. Nagranie z domu Heather Brough sprawiło, że rodzice przez długi czas pozostawali w szoku. Po tym, jak ich córka obudziła się z podrapaną twarzą, opiekunowie stwierdzili, że w ich mieszkaniu dochodzi do zjawisk paranormalnych.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: edziecko.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News