Córka miała podrapaną twarz
youtube.com WXYZ-TV Detroit | Channel 7
Monika Majko - 5 Lutego 2021

Córka obudziła się z podrapaną twarzą. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę

Rodzice spostrzegli, że ich córka ma podrapaną twarz. Zaniepokojeni postanowili sprawdzić nagranie z kamery umieszczonej w pokoju dziewczynki. Kiedy zobaczyli, co w nocy zarejestrował monitoring, zamarli z przerażenia.

Para jest przekonana, że ich dom nawiedza duch. Na nagraniu z monitoringu można dostrzec męską sylwetkę, która przechodzi tuż obok łóżeczka dziewczynki. Chwilę później na twarzy dziecka pojawiły się tajemnicze zadrapania.

Córka obudziła się z zadrapaniami na twarzy

– Widok twarzy Lily z zadrapaniami był dziwny i przerażający. Nie było żadnego wyjaśnienia, jak to się stało. To stało się to w ciągu 20 minut – wyznała matka dziecka cytowana przez „Daily Mail”.

Kiedy Heather Brough i Josh Haggins zauważyli rany na twarzy swojej córki, postanowili sprawdzić nagranie z elektronicznej niani. To, co zarejestrował monitoring, zmroziło im krew w żyłach. Na filmie wyraźnie rysuje się męska sylwetka, która natychmiast przyciąga uwagę dziewczynki.

Rodzice dziecka są przekonani, że mieszkają w nawiedzonym domu. Dodatkowo, jak relacjonuje mama Lily, lokator z zaświatów nie jest przyjaźnie nastawiony do współmieszkańców. Przerażona para zdecydowała się zasięgnąć opinii badaczy zjawisk paranormalnych, potwierdzili, że budynek wykazuje „aktywność paranormalną”.

Z ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówZ ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówCzytaj dalej

– To jest duch – nie wiem, jakie są jego intencje, ale w tym momencie staje się fizycznie szkodliwy. To sprawiło, że chcieliśmy jak najszybciej wyjechać. Jak najszybciej uciekamy stąd – tłumaczyła kobieta.

Dom jest własnością matki Josha Hagginsa. Kobieta wyznała, że poprzednią właścicielką budynku była staruszka, która przez długi czas leżała w nim ze złamanym biodrem. Kobieta prawdopodobnie zmarła w wyniku upadku ze schodów, przy których znaleziono jej ciało.

Wraz z poprzednią właścicielką w domu mieszkał również jej brat, który chorował na schizofrenię. Mężczyzna zamieszkiwał dom jeszcze chwilę po śmieci staruszki. Rodzina podejrzewa, że to właśnie jego duch grasuje w mieszkaniu.

Narzeczeni przekonują, że już nie raz słyszeli niezidentyfikowane krzyki, śmiech i tupanie. Historia ich nawiedzonego domu wzbudziła ciekawość mediów, a materiał na ten temat zrealizowała stacja WXYZ-TV. Nagranie relacji trafiło na platformę YouTube.

– Były takie chwile, kiedy ja i mój narzeczony budziliśmy się rano i słyszałam wściekły męski głos – jakby ktoś uderzył się w palec u nogi – mówiła Heather Brough.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News