Matka doprowadziła do śmierci córki
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 24 Lutego 2021

Kłodzko: 32-latka zabiła 3-letnią córkę. Sąsiedzi powiedzieli, co działo się w ich domu

Do tragedii doszło kilka dni temu w Kłodzku w województwie dolnośląskim. 30-letnia matka doprowadziła do śmierci swojej 3-letniej córki. Policja zatrzymała kobietę, która usłyszała już zarzuty w tej sprawie. teraz milczenie przerwali sąsiedzi rodziny.

Lucyna B. miała zdenerwować się, gdy jej córka zmoczyła łóżko. Matka postanowiła surowo ukarać dziewczynkę i zabrała ją do łazienki, gdzie długo polewała dziecko lodowatą wodą, co w konsekwencji doprowadziło do zgonu 3-latki.

Matka usłyszała zarzuty w sprawie śmierci córki

– Zaprowadziła córeczkę do łazienki, w kabinie prysznicowej odkręciła kurek i przez 5 minut dziecko przebywało w zimnej wodzie. Zaczęło wymiotować, słabnąć, wręcz słaniać się na nogach. Traciło przytomność – przekazał prokurator Jan Sałacki w rozmowie z portalem fakt.pl.

Gdy konkubent kobiety zauważył, w jakim stanie jest dziecko, powiadomił służby ratunkowe. Było już jednak za późno na pomoc i pomimo długiej reanimacji dziewczynka zmarła. W domu pary były jeszcze dwie inne dziewczynki w wieku 8 lat i 10 miesięcy.

Matka 3-latki została zatrzymana w tymczasowym areszcie i już usłyszała zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i nieumyślnego spowodowanie śmierci. Z kolei konkubent kobiety został oskarżony o znęcanie się, jednak wciąż przebywa na wolności. Jak ujawnili sąsiedzi pary, nie było tajemnicą, że rodzina zmaga się z problemami finansowymi i jest pod nadzorem opieki społecznej. Nikt nie przypuszczał jednak, że w domu Lucyny B. może dojść do takiej tragedii.

Krzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczKrzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczCzytaj dalej

– Moja znajoma była parę razy u niej na kawie. W domu było czysto, dzieciaki zadbane i zadowolone. Myśleliśmy, że wszystko jest w porządku – powiedziała w rozmowie z „Faktem” jedna z sąsiadek.

Niektórzy mieszkańcy Kłodzka wyznali jednak, że wielokrotnie słyszeli płacz dzieci, dobiegający z domu rodziny oraz byli świadkami, jak Lucyna B. i jej partner szarpią je na ulicy czy dają klapsy.

– Dzieci tam czasem tak bardzo płakały i ja za bardzo kontroli z zewnątrz nie widziałam – wyznała jedna z mieszkanek Kłodzka.

– Nasze dzieci chodziły razem do przedszkola, pamiętam, że tam zawsze była bieda i Lucyna prosiła o rzeczy dla swoich dzieci – dodała inna.

Dokładne przyczyny śmierci dziewczynki śledczy ustalą po wynikach sekcji zwłok, którą zaplanowano na czwartek. Ze wstępnych ustaleń wynika jednak, że 3-latka zmarła wskutek skrajnego wyziębienia organizmu, do którego doprowadziło długie polewanie lodowatą wodą.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News