Marzena Rogalska o Tomaszu Kammelu
Instagram.com marzena_rogalska
Monika Majko - 28 Lutego 2021

Marzena Rogalska przerwała milczenie. Nie przyjaźniła się z Tomaszem Kammelem

Odejście Marzeny Rogalskiej z redakcji TVP było dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem. Wszyscy czekali na to, aż głos w tej sprawie zabierze Tomasz Kammel, który przez lata towarzyszył jej w programie „Pytanie na śniadanie”. W końcu prezenterka wyjawiła prawdę o swoim koledze po fachu.

Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP po 12 latach obecności na jej antenie, a jej decyzja poruszyła wiele osób. Zarówno fani, jak i koledzy z branży gratulowali jej odwagi, a także życzyli jej powodzenia na dalszej zawodowej drodze. Do życzeń nie dołączył się jednak Tomasz Kammel, który do tej pory nie zabrał głosu w tej sprawie.

Marzena Rogalska odeszła z TVP po 12 latach współpracy ze stacją

Swoją zaskakująca decyzję gwiazda ogłosiła tuż po ogólnopolskim strajku mediów.Marzena Rogalska opublikowała tę informację w mediach społecznościowych, a pod postami dziennikarki od razu pojawiły się komentarze od fanów oraz kolegów po fachu.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej - oświadczyła Marzena Rogalska.

Niektórzy gratulowali prezenterce odwagi, inni wyrażali żal z powodu jej odejścia ze stacji. Wiele osób życzyło jej również powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Widzowie niecierpliwie czekali również na komentarz w tej sprawie od Tomasza Kammela, który przez lata współprowadził z Marzeną Rogalską poranny program TVP.

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaJustyna Żyła opublikowała zdjęcie z wymownym szczegółem tuż po zwycięstwie byłego mężaCzytaj dalej

Dziennikarze zdawali się być bardzo zżytym duetem, a wielu widzów tylko dla nich włączało rano „Pytanie na śniadanie”. Kammel i Rogalska świetnie dogadywali się na antenie, a ich profile w mediach społecznościowych pełne są wspólnych zdjęć. Prawdę na temat ich relacji ujawniła niedawno w rozmowie z portalem onet.pl Marzena Rogalska.

- Rzeczywiście byliśmy zgranym duetem, ale w pracy. [...] Nie spotykaliśmy się prywatnie, Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych - tłumaczyła gwiazda.

- Trudno mówić o przyjaźni w oparciu o zdjęcia z mediów społecznościowych pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody - wyznała Rogalska.

Prezenterka odniosła się również do pytań o to, dlaczego po tylu latach współpracy Tomasz Kammel nie zdecydował się skomentować jej odejścia z pracy. Dziennikarz nie tylko w żaden sposób nie odniósł się do jej decyzji, ale również nie pożegnał się z nią.

- Z Tomkiem łączyły mnie relacje zawodowe i zawsze wiedziałam, że nie chcę tego zmieniać, a to jak mnie pożegnał, czy nie pożegnał, pozostawię bez komentarza - podsumowała Marzena Rogalska.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News