Marzena Rogalska wymowny wpis
Fot. Instagram.com/marzena_rogalska
Mateusz Sidorek - 20 Lutego 2021

Marzena Rogalska opublikowała wymowny wpis po odejściu z TVP

Odejście Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej nadal stanowi gorący temat w mediach. Chociaż prezenterka kojarzona z „Pytanie ze śniadaniem” pożegnała się z TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie zdradzała szczegułów rozstania ze stacją. Niedawno na swoim Instagramie opublikowała wymowny wpis.

Marzena Rogalska była związana z Telewizją Publiczną przez 12 lat i wydawało się, że jej współpraca z TVP nigdy się nie skończy. Tym bardziej zaskakująca była jej decyzja o odejściu ze stacji – zwłaszcza że dzień przed ogłoszeniem rozstania pojawił się spot reklamowy nowej stacji TVP Kobieta, w którym wystąpiła.

O powodach odejścia Marzeny Rogalskiej nadal mówi się w mediach. Sama dziennikarka nie zdobyła się na szczery komentarz w związku z tym wydarzeniem, ale niedawno na Instagramie pojawił się nowy komentarz w tej sprawie. Prezenterka w wymowny sposób odniosła się do zamieszania, jakie wokół niej zapanowało.

Marzena Rogalska przerwała milczenie

Choć widzowie Marzenę Rogalską głównie mogą kojarzyć z „Pytania na śniadanie”, to dziennikarka też jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Tam utrzymuje kontakt ze swoimi fanami i dzieli się ciekawostkami zza kulis.

Prezenterka nie ukrywa, że wciąż dostaje mnóstwo wiadomości od różnych osób po tym, jak odeszła z Telewizji Polskiej. Podziękowała też za wsparcie, jakie otrzymała po ogłoszeniu decyzji o rozstaniu ze stacją.

Sławomir Świerzyński może liczyć tylko na 386 zł emeryturySławomir Świerzyński może liczyć tylko na 386 zł emeryturyCzytaj dalej

Drodzy, dziękuję za wsparcie i dobrą energię. Jej ogrom przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Próbuję od wtorku odpisać na każdy sms, mail i każdy komentarz – napisała Rogalska.

Dziennikarka opublikowała też na Instagramie cytat ze swojej książki „Czas tajemnic. Saga o Karli Linde”. Marzena Rogalska sama zwróciła uwagę na to, że w kontekście odejścia z telewizji można go uznać za proroczy.

Dwa dni przed opublikowaniem mojego postu o odejściu z TVP dostałam krótki liścik z mojego wydawnictwa od Ani, która zajmuje się promocją moich książek. „Cześć, przygotowałam takie grafiki z cytatami z "Czasu tajemnic". Cytaty były dwa: jeden z nich, wiem, że jest bardzo lubiany przez czytelniczki, bo znalazł się już w paru recenzjach. A drugi? Jak przeczytałam, drugi uśmiechnęłam się, bo już za dwa dni miałam zmienić moje życie. Ten cytat zamieszczam dzisiaj i dalej nadrabiam zaległości w odpisywaniu. Ściskam gorąco i jeszcze raz dziękuję za Wasze dobro! – czytamy na jej instagramowym wpisie.

Wymowny cytat Marzeny Rogalskiej

Prawdopodobnie większość fanów Marzeny Rogalskiej po zobaczeniu symbolicznego wpisu nie miało problemu z odniesieniem go do odejścia dziennikarki z Telewizji Polskiej.

Twój los jest w twoich rękach. Nie dopuść, aby ktokolwiek decydował za ciebie – brzmi cytat Rogalskiej.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o reklamie nowego programu TVP Kobieta, w którym pojawiła się między innymi Marzena Rogalska. Spot został szeroko skrytykowany w mediach. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Wymowny wpis Roglaskiej

Z: instagram.com/marzena_rogalska

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News