Marzena Kipiel-Sztuka kurde Halinka
Fot. East News TOMASZ ZUKOWSKI
Mateusz Sidorek - 11 Marca 2021

Przykre wieści o Marzenie Kipiel-Sztuce. Ujawniła, że zmaga się z chorobą

Niedawno w mediach dużo mówiło się o trudnej sytuacji Marzeny Kipiel–Sztuki. Doniesienia prasowe sugerowały, że aktorka jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej i nie ma już pieniędzy nawet na jedzenie czy papierosy. Wreszcie serialowa Halinka ze „Świata według Kiepskich” odniosła się do plotek. Okazało się, że spekulacje były mocno przesadzone, chociaż artystka ma powody do narzekania. Zmaga się z chorobą.

Marzena Kipiel-Sztuka nie jest wolna od trosk, ale niedawno aktorka przyznała, że plotki na temat jej problemów finansowych są mocno przesadzone. Aktorka po pojawieniu się pandemii miała mieć problemy z odłożeniem pieniędzy nawet na jedzenie i papierosy. Artystka przyznała, że ma co jeść, ale w jej życiu brakuje szczęścia.

Według prasy Marzena Kipiel-Sztuka miała bardzo odczuć wpływ pandemii na środowisko aktorskie. Brak ofert, zamknięte teatry są uderzeniem po kieszeniach wielu artystów, którzy nie mogą liczyć na wsparcie. Coraz więcej mówi się o osobach z wykształceniem artystycznym, które poszły pracować w sklepach, by mieć na życie.

Marzena Kipiel-Sztuka wyjaśnia swoją sytuację

Niedawno Marzena Kipiel-Sztuka udzieliła wywiadu, w którym zasugerowała, że odczuwa brak pieniędzy. Aktorka jednak postanowiła sprostować swoją wypowiedź, zaznaczając, że jej słowa zostały źle zinterpretowane.

Nie jestem zadłużona i mam co jeść. A w świat poszła informacja, że żywię się karmą dla psów i nie mam pieniędzy na papierosy – powiedziała artystka.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Serialowa Halinka ze „Świata według Kiepskich” ujawniła też, że spekulacje w mediach zaniepokoiły również jej kolegów i koleżanki z pracy oraz bliskich. Nawet producent popularnego serialu zadzwonił do artystki.

Szybko odezwał się do mnie producent „Świata według Kiepskich” i przyjaciele. Wszyscy pytali się, co się u mnie dzieje – dodała aktorka.

Artysta musiała jednak zlikwidować lokatę, na którą odkładała pieniądze na mieszkanie. Zdradziła też, jak naprawdę wygląda jej życie, w którym brakuje szczęścia.

Marzena Kipiel-Sztuka żyje z depresją

Chociaż z finansami Marzeny Kipiel-Sztuki nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać, aktorka przyznała, że w jej życiu jest wiele pustki i nie przypomina scenariusza bajkowego. W dodatku poruszyła też bardzo ważny społecznie temat.

Artystka zmaga się z depresją i samotnością. Marzena Kipiel-Sztuka zaznaczyła, że nie boi się mówić o tym otwarcie, ponieważ w ten sposób może dodać odwagi innym potrzebującym, którzy obawiają się stygmatyzacji.

Właśnie prosto w oczy patrzy mi mój pies. Wygląda ślicznie, więc czuję się dobrze. Ale poza tym mam depresję i dokucza mi samotność – wyjaśniła.

Przy okazji apeluję do wszystkich, którzy mają podobne problemy, żeby głośno o tym mówili i zgłaszali się po pomoc– dodała.

Na koniec Marzena Kipiel-Sztuka przyznała, że wolne chwile spędza na spaniu oraz spacerowaniu z psem, który wnosi do jej życia wiele radości.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zdjęciu, które opublikował Maciej Dowbor. Dziennikarz pochwalił się swoją żoną, która na fotografii ubrana jest jedynie w bieliznę. Maciej stanął też w jej obranie i zwrócił się do hejterów. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News