Maciej Dowbor zdjęcie żony
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 11 Marca 2021

Maciej Dowbor pokazał roznegliżowane zdjęcie żony. W zabawnym wpisie nie wie, jak ma się tłumaczyć dzieciom

Niedawno Maciej Dowbor opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które przyciągnęło uwagę internautów. Na fotografii widać żonę dziennikarza ubraną jedynie w czarną bieliznę. Joanna Koroniewska-Dowbor prawdopodobnie jest w trakcie charakteryzacji w teatralnej garderobie. Prezenter przyznał, że tłumaczenie dzieciom, czym zajmują się ich rodzice, nie należy do łatwych zadań.

Maciej Dowbor i jego żona Joanna nie mogą narzekać na nudę w swoim życiu. Oboje występują przed publicznością i często zmieniają kreacje. Niedawno dziennikarz opowiedział o zadaniu szkolnym swojego dziecka, które miało opowiedzieć o tym, czym zajmują się jego rodzice. Maciej przyznał, że nie jest to łatwe.

Córka Macieja Dowbora prawdopodobnie zauważyła już, że jej rodzice nie mają przeciętnych zawodów. Joanna Koroniewska od dawna jest gwiazdą serialu TVP „M jak miłość”. Występuje też w teatrze. Natomiast Maciej Dowbor najczęściej pojawia się przed kamerą w roli prezentera telewizyjnego.

Dziecko Macieja Dowbora otrzymało specjalne zadanie

Niedawno Maciej Dowbor opublikował na Facebooku dwie fotografie, na których jest wraz z żoną. Dziennikarz wybrał dość charakterystyczne zdjęcia – szczególnie, jeśli chodzi o Joannę.

Na fotografii żona prezentera znajduje się garderobie teatru i prawdopodobnie przygotowuje się do występu lub właśnie go skończyła. Joanna ubrana jest jedynie w odważną czarną bieliznę.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Kolejne zdjęcie przedstawia natomiast Macieja Dowbora, który występuje na scenie i jest przebrany za pielęgniarkę. Dziennikarz wybrał te zdjęcia, by podkreślić, jak odmienne są zawody jego oraz żony w porównaniu do tych, którymi zajmuje się większość Polaków.

Córka Dowborów musiała w szkole pochwalić się zdjęciami rodziców i opowiedzieć, czym się zajmują. Maciej przyznał, że nie jest to łatwe zadanie, gdy ma się medialnych rodziców.

Córka ma opowiedzieć w szkole, czym zajmują się zawodowo rodzice i przedstawić ich zdjęcia z pracy?! I jak jej wytłumaczyć, że mamusia i tatuś mają normalną robotę?! No bo czemu tu się dziwić - mamusia chodzi w sexy bieliźnie przed setkami ludzi w teatrze, a tatuś... czasem przebiera się za dziewczynkę i śpiewa cienkim głosem– napisał na Facebooku.

Maciej Dowbor broni żony przed heterami

Publikując zdjęcie swoje i żony, Maciej Dowbor postanowił poruszyć jeszcze inny temat. Dziennikarz stanął w obronie Joanny Koroniewskiej, która bywa zaczepiana przez internautów w komentarzach.

Prezenter zwrócił się do hejterów, oświadczając, że jego żona wygląda bardzo atrakcyjnie i nie potrzebuje retuszu podczas sesji zdjęciowych. Postanowił pochwalić Joannę.

P.S. Z dedykacją dla hejterów – (Joanna Koroniewska – przyp. red.) naprawdę wygląda tak zaje***cie na żywo – fotka z wczoraj i to bez retuszu. Mniam gorąca laska co nie?! – czytamy we wpisie Macieja.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Macieju Orłosiu, który podczas rozdania Telekamer zwrócił uwagę mediów. Wręczając nagrodę, dziennikarz skrytykował dziennikarzy Telewizji Polskiej. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Maciej Dowbor pokazuje żonę

Z: Facebook Maciej Dowbor – profil oficjalny

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Facebook Maciej Dowbor – profil oficjalny

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News