Marta Kaczyńska ma siedlisko na mazurach
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Monika Majko - 19 Marca 2021

Ujawniono, w jakich warunkach naprawdę żyje Kaczyńska. Włos się jeży na głowie od przepychu

Marta Kaczyńska w 2018 roku poślubiła biznesmena Piotra Zielińskiego, a para doczekała się również wspólnego syna, Stanisława. Mąż córki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej jest właścicielem pięknej posiadłości na Mazurach, z której jego ukochana chętnie korzysta.

Marta Kaczyńska ma za sobą ogromną tragedię rodzinną, a także wiele zawodów miłosnych, jednak w 2018 roku odnalazła spokój u boku trzeciego męża. Jak donoszą media, bratanica Lecha Kaczyńskiego uwielbia odpoczywać w jego odremontowanym pałacu na Mazurach, którego widok zapiera dech w piersiach.

Marta Kaczyńska w 2018 roku poślubiła Piotra Zielińskiego

Wykupiony przez Piotra Zielińskiego pałac w Woźnicach pochodzi z XVIII w., a po II wojnie światowej pełnił funkcję PGR-u. Mąż Marty Kaczyńskiej kupił tę posiadłość już kilkanaście lat temu i wyremontował, a teraz jego ukochana wraz z dziećmi z chęcią korzysta z uroków siedliska.

- Tam jest spokój większy niż gdzie indziej. Można tam na Mazurach naprawdę odpocząć i ukryć się przed światem - mówił krewny Marty Kaczyńskiej, Jan Maria Tomaszewski, cytowany przez portal o2.pl.

Cała rodzina chętnie korzysta z uroków pałacowego życia i spędza tam dużo czasu. W minionym roku był dla nich ogromną odskocznią od życia w mieście, które w czasie pandemii nie jest tak atrakcyjne, jak spokój i cisza wiejskiego krajobrazu.

Ksiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeKsiądz stwierdził, co działo się z synem Beaty Szydło. Wszystko w czasie pierwszego kazania na Jasnej GórzeCzytaj dalej

- Często korzystają z tej willi, szczególnie teraz, w czasie pandemii, ale zazwyczaj przylatują helikopterem - mówiła pani Iwona, mieszkanka Woźnic, w rozmowie z redakcją „Gazety Wyborczej”.

Dziennikarze „Gazety Wyborczej” informowali niedawno o tym, że w pobliżu pałacu należącego do męża Marty Kaczyńskiej miała zostać poprowadzona trasa drogi ekspresowej S16. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że w ostatniej chwili zapadła decyzja o zmianie pierwotnych planach, a droga ostatecznie ominęła siedlisko.

- Ludzie potracą wczasowiczów [...] Droga ma iść przy domkach. Wcześniejszy wariant był lepszy i podobno tańszy. Dziwne, że zmieniono trasę. Jestem całym sercem za mieszkańcami, którzy się sprzeciwiają nowej trasie - komentowała tę sprawę sołtys Woźnic, Honorata Ciszowska.

Według informacji przekazanych przez portal o2.pl, na terenie mazurskiego siedliska Piotra Zielińskiego ma znajdować się nie tylko piękny i wyremontowany pałac, otoczony lasami i jeziorem, ale również stadnina koni. To z kolei spełnienie marzeń córki Marty Kaczyńskiej, Martyny.

Martyna Dubieniecka nie tylko pasjonuje się jeździectwem, ale jest również członkinią kadry narodowej dzieci. Nastolatka dostała niedawno powołanie zarząd Polskiego Związku Jeździectwa. Wcześniej jazdę konną uprawiać miała również Marta Kaczyńska, jednak niedawno jej córka wyjawiła, że porzuciła ona tę pasję.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2/Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News