Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej?
TV Trwam
Piotr Bernaciak - 10 Maja 2019

Kim są ojcowie dzieci Marty Kaczyńskiej? Tatą jednej z córek nie był jej mąż

Marta Kaczyńska kilka miesięcy temu została matką po raz trzeci. Jej dzieci mają jednak różnych ojców, o czym wie niewiele osób. Okazuje się, że tata jednej z jej córek nie był nawet mężem córki zmarłego prezydenta. Nie dla każdego jest to jasne.

Marta Kaczyńska długo nie mogła odnaleźć szczęścia w miłości. Gdy już wydawało się, że kobieta w końcu odczuwa szczęście u boku któregoś z partnerów, to po chwili docierały do nas wiadomości dotyczące jej konfliktu z ukochanym, po którym dochodziło do rozstania, a nawet do rozwodu. Być może sytuacja ulegnie zmianie teraz, gdy kobieta jest w związku małżeńskim z Piotrem Zielińskim.

Córka zmarłego prezydenta ma troje dzieci. Najmłodsze dziecko kobiety, czyli jej niespełna roczny synek, jest owocem miłości Kaczyńskiej i Zielińskiego, co wydaje się dość oczywiste. Sytuacja nie jest jednak tak prosta w przypadku starszych córek polskiej prawniczki, bo nawet sama kobieta musiała wyjaśniać całą sprawę w sądzie. Ostatecznie udało jej się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Michał Wiśniewski pomaga DominiceWiadomości ze szpitala rozrywają serca. Żona Wiśniewskiego poświęciła się całkowicie, tak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Marta Kaczyńska ma dzieci z więcej niż jednym mężczyzną

Przed laty o związku Marty Kaczyńskiej i Roberta Smuniewskiego było bardzo głośno. Kobieta poślubiła swojego ukochanego w 2003, a w tym samym roku urodziła swoją pierwszą córkę Ewę. Po czterech latach rozwiodła się z mężem i niedługo potem wzięła ślub z Marcinem Dubienieckim, który był ojcem jej drugiej córki. Warto zwrócić uwagę na ważny fakt, który przez wielu jest uznawany za wyjątkowo kontrowersyjny.

Marta Kaczyńska wniosła bowiem o to, by to Dubieniecki był uznawany za ojca jej pierwszej córki. To bardzo dyskusyjna kwestia, bo dziewczyna urodziła się w 2003 roku, a więc w momencie, gdy jej matka brała ślub z innym mężczyzną. Oficjalna wersja jest obecnie taka, że to właśnie Marcin Dubieniecki jest ojcem zarówno Ewy, jak i urodzonej cztery lata po starszej siostrze Martyny.

Marta Kaczyńska wywołała niegdyś ogromne kontrowersje

Co do ojca jej najmłodszego dziecka, to najprawdopodobniej w tej sprawie nie ma już żadnych niejasności. Jest nim oczywiście Piotr Zieliński, od dłuższego czasu partner, a od kilku miesięcy małżonek Kaczyńskiej. Kobieta nie ukrywa, że obecnie czuje się bardzo szczęśliwa w związku małżeńskim z mężczyzną, który wydaje się dla niej stworzony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

anna przybylskaTak zmieniała się Oliwia Bieniuk. Nastolatka coraz bardziej przypomina zmarłą mamęCzytaj dalej

[onmedia-video sid=THEsU05iLDA=]

O sprawie uznania ojcostwa w pewnym momencie było bardzo głośno, jednak po latach prawda wyszła na jaw. Dla wielu osób takie zachowanie Marty Kaczyńskiej jest skandaliczne, inni twierdzą natomiast, że kobieta ma pełne prawo decydować o tym, co dzieje się w jej życiu. Zdania na temat jej postępowania są wyjątkowo podzielone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Edyta Górniak ma KRÓTKIE włosy! Wygląda jak 20 LAT temu, gdy zaczynała karierę!
  2. Pola Raksa wciąż ZACHWYCA jak dawniej! Ma prawie 80 lat, a wygląda cudownie
  3. Bardzo smutne. Stan Borys po udarze opowiedział o swoim stanie zdrowia
  4. Zapadły najważniejsze zmiany w 500 plus. Fatalna informacja dla rodziców niepełnosprawnych dzieci
  5. Wspaniała wiadomość dla emerytów. Ponad 70 milionów złotych na program "Senior plus"
  6. TVN: Tragiczna wiadomość z rana, nie żyje nastolatek

tadeusz rydzykRodzice Rydzyka ukrywali to przed światem. Szokujące rodzinne tajemnice duchownego ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News