Marta Kaczyńska ma dwie córki
EAST NEWS
Monika Majko - 4 Marca 2021

Córka Kaczyńskiej ujawniła prawdę o rodzinie. Chodzi o jazdę konną

Marta Kaczyńska ma syna z obecnym mężem, Piotrem Zielińskim. Para wychowuje również dwie córki Kaczyńskiej z poprzedniego związku - Ewę oraz Martynę. Młodsza z dziewczynek niedawno ujawniła prawdę o swojej rodzinie.

Pasją Martyny Dubienieckiej jest jazda konna. Nastolatka z sukcesami bierze udział w zawodach jeździeckich, a nawet jest członkinią kadry narodowej. Córka Marty Kaczyńskiej swoją pasją dzieli się również z internautami. Niedawno ujawniła na Instagramie zaskakującą informację o swojej rodzinie.

Marta Kaczyńska ma dwie córki

Marta Kaczyńska ma za sobą nie tylko ogromną tragedię rodzinną, ale również burzliwe życie uczuciowe. Córka Marii i Lecha Kaczyńskich, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, aż trzykrotnie zawierała związek małżeński. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, kolejnym Marcin Dubieniecki, a obecnie związana jest z Piotrem Zielińskim.

Kaczyńska i Zieliński wzięli ślub cywilny w 2018 roku. Niedługo później na świat przyszedł ich wspólny syn, Stanisław Lech. Para wychowuje również dwie córki Marty Kaczyńskiej z poprzedniego związku, których ojcem jest Marcin Dubieniecki.

Starsza z dziewczynek w tym roku obchodzi 18. urodziny. Ewa Dubieniecka nie jest jednak tak aktywna w mediach społecznościowych, jak jej młodsza siostra, Martyna. 14-latka dzieli się z internautami swoją największą pasją, jaką są konie i jeździectwo.

Zapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachZapadła decyzja o uruchomieniu szpitali tymczasowych w dziewięciu województwachCzytaj dalej

Dziewczynka prowadzi m.in. profil na Instagramie, za pomocą którego relacjonuje swoje postępy w karierze sportowej oraz chwali się sukcesami w konkursach jeździeckich. Nastolatka od czasu do czasu odpowiada również na pytania od swoich fanów i obserwatorów.

Podczas ostatniej takiej zabawy internauci mogli dowiedzieć się czegoś zaskakującego o rodzinie dziewczynki. Jeden z obserwatorów zapytał Martynę, czy jej bliscy także uprawiają jazdę konną. 14-latka stanowczo zaprzeczyła, co zszokowało wiele osób.

Do niedawna dziewczynka dzieliła bowiem swoją pasję ze starszą siostrą. Okazuje się jednak, że Ewa Dubieniecka porzuciła jazdę konną. Z odpowiedzi 14-latki wynika również, że konno obecnie nie jeździ już również Marta Kaczyńska, choć w przeszłości pojawiały się informacje o jej zainteresowaniu jeździectwem.

Choć Marta Kaczyńska nie towarzyszy córce na koniu podczas treningów, bardzo trzyma kciuki za jej sukcesy sportowe i chętnie chwali się zwycięstwami dziewczynki w zawodach. Zdarzało się, że mama publicznie gratulowała Martynie m.in. za pomocą Facebooka.

- Hipodrom Sopot - Martyna Dubieniecka na Kamelocie w kapitalnym stylu wygrywa kolejny konkurs zawodów CSI2! Wielkie brawa Martynka! Obserwujcie tę parę ! Wspaniały talent - pisała dumna mama po jednym ze zwycięstw swojej córki.

Marta Kaczyńska gratuluje córce

Facebook.com/marta.kaczynska.54

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News