Mariusz Pudzianowski - majątek
Instagram.com pudzianofficial
Monika Majko - 11 Lutego 2021

Wydało się jaki majątek ma Mariusz Pudzianowski. Ogromne kwoty

Mariusz Pudzianowski od lat pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich siłaczy. Okazuje się, że jego kariera sportowa pozwoliła mu także zgromadzić całkiem pokaźny majątek. Były strongman zainwestował pieniądze w nieruchomości i byznesy, a kwota na jego koncie stale rośnie.

Mariusz Pudzianowski wykorzystał swoją szansę i po latach udanej kariery zawodowej udało mu się zgromadzić pokaźny majątek. Kilka lat temu portal therichest.com oszacował wartość dóbr zgromadzonych przez byłego strongmana na kwotę 8 milionów dolarów. Kwota ta jednak stale rośnie. To niewiarygodne, ile zarabia słynny siłacz.

Mariusz Pudzianowski dysponuje prawdziwą fortuną

Tytuł najsilniejszego człowieka na świecie sprawił, że Mariusz Pudzianowski zyskał ogromną popularność. To dzięki sukcesom sportowym siłacza w Polsce modne stały się zawody Strongman, które z czasem zyskały wielu wiernych kibiców.

Po paśmie sukcesów w zmaganiach najsilniejszych ludzi na świecie Mariusz Pudzianowski postanowił zmienić dyscyplinę i przyjął ofertę od organizatorów KSW. Już wtedy słynny siłacz dbał o swoje finanse i choć stawki za udział w galach KSW są owiane tajemnicą, nieoficjalnie spekulowano, że swego czasu „Pudzian” zgarniał na walki nawet do 500 tysięcy złotych.

Pudzianowski ma koncie również walki, które odbyły się poza federacją KSW. Jak przekazał portal zawodtyper.pl, siłacz za starcie z Timem Silvą, miał otrzymać wynagrodzenie w wysokości 110 tysięcy dolarów.

Nie działa telewizja, radio nie nadaje, stanęły serwisy internetowe. Protest mediów. Chodzi o nowy podatekNie działa telewizja, radio nie nadaje, stanęły serwisy internetowe. Protest mediów. Chodzi o nowy podatekCzytaj dalej

Kilka lat temu portal therichest.com oszacował wartość wszystkich dóbr posiadanych przez Mariusza Pudzianowskiego na imponującą kwotę 8 milionów dolarów. W majątek siłacza wliczono nie tylko oszczędności, ale również liczne samochody i nieruchomości, które posiada, a także jego biznesy.

Mariusz Pudzianowski od pewnego czasu prowadzi firmę transportową, a także salę bankietową „U Pudziana”. Swoje pieniądze inwestuje również w nieruchomości i posiada m.in. dom w Białej Rawskiej. Swój majątek powiększa również dzięki występom w reklamach oraz programach telewizyjnych.

Za udział w „Tańcu z Gwiazdami” sportowiec miał otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 10 tysięcy złotych za odcinek. Gwiazdor doszedł do finału programu. Dzięki dbałości o dochody majątek Mariusza Pudzianowskiego rośnie z roku na rok.

Kariera Mariusza Pudzianowskiego trwa już ponad 25 lat, a on sukcesywnie gromadzi coraz większe oszczędności. Według informacji uzyskanych przez redakcję „Super Expressu”, w 2019 roku Mariusz Pudzianowski miał łącznie zarobić 2 miliony złotych brutto.

- Muszę zadbać o swoje interesy, bo zarobione pieniądze pozwalają mi realizować sportowe hobby. Co potem? Potem chcę się cieszyć życiem - wyznał Pudzian kilka lat temu w rozmowie o swoich biznesach w „Ekspressie Ilustrowanym”.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News