Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę? Kim ona jest?
https://www.instagram.com/pudzianofficial
Klaudia Bochenek - 15 Kwietnia 2019

Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę? Największy sekret sportowca

Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę? Strongman nie zdradza wiele o swoim życiu sercowym i prywatnym, dał się jednak namówić fanom na małe "przesłuchanie".

Czy Mariusz Pudzianowski ma żonę? Jak wielu polskich sportowców także i on woli się skupić na swojej karierze i formie. Niewiele jednak mówi o swoim życiu prywatnym.

Mariusz Pudzianowski to polski strongman i kulturysta. Aktualnie jego konikiem są mieszane sztuki walki (MMA), w których wygrywa większość starć. Pudzian, urodzony 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej pochodzi ze sportowej rodziny. Bakcyla złapał od swojego ojca, Wojciecha, który jest sztangistą. Od najmłodszych lat mógł liczyć na wsparcie i wskazówki od profesjonalisty. Później zaczął się interesować także karate, w którym może się pochwalić zielonym pasem.

Mariusz do dalszego kształcenia podszedł bardzo ambitnie, w 2008 roku osiągając tytuł licencjata na Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Jego praca mówiła o kulturze organizacyjnej w marketingu sportowym na świecie.

Mariusz Pudzianowski - żona i życie prywatne

O strongmanie nie możemy się spodziewać wielu informacji, nie znajdziemy go na okładkach tabloidów, nie ma również większych skandali z jego udziałem. Jak wygląda życie prywatne tego utalentowanego sportowca?

Pudzian bardzo ceni sobie wsparcie swoich fanów, dlatego postanowił im się odwdzięczyć uczestnicząc w czacie z nimi. Tam, pod ostrzałem pytań, odpowiedział nawet na te najbardziej newralgiczne. Jak można się było domyśleć, dużo dotyczyło jego stanu cywilnego.

- Jestem człowiekiem postępowym, idę do przodu i patrzę na statystyki. Teraz jest więcej rozwodów niż ślubów. Nie chcę podbijać tych złych statystyk - odpowiedział.

Wiele to nie wyjaśniło, więc internauci pytali dalej. Kim jest potencjalna pani Pudzianowska? Mariusz zdradził, że jego życie prywatne jest poukładane i skwitował.

- Swojego życia prywatnego na użytek publiczny nie daję. To moja sprawa i nie lubię, jak ktoś mi zagląda za drzwi - odpowiedział natychmiast.

W 2008 roku, gdy Pudzian brał udział w "Tańcu z gwiazdami" dochodząc jednocześnie do finału, wiele osób łączyło go z taneczną partnerką - z Kamilą Kajak. Widząc ich razem poza parkietem można było wysnuć błędne wnioski. Kamila była wtedy w związku z Łukaszem Czarneckim.

Źródło: sportowefakty

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News