Małgorzata Rozenek zdecydowała się na szczere wyznanie
Instagram.com m_rozenek
Monika Majko - 24 Lutego 2021

Małgorzatę Rozenek planuje przejść operację. Chce pomniejszyć biust

Małgorzata Rozenek tuż po urodzeniu syna wróciła do pracy. Jej nowy program pt. „Rozenek cudnie chudnie” miał niedawno premierę, a w ostatnim odcinku gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie. Prezenterkę czeka operacja biustu.

Małgorzata Rozenek przyznała, że ma za sobą dwa zabiegi powiększające piersi. Okazuje się jednak, że z biegiem czasu marzenia gwiazdy o pełnych kształtach przestały być aktualne. Prezenterka wyznała przed kamerami, że ma w planach przejść kolejną operację plastyczną i tym razem pomniejszyć swój biust.

Małgorzata Rozenek chce zmniejszyć swój biust

Wspólny syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pojawił się na świecie w czerwcu ubiegłego roku. Gwiazda nie korzystała jednak długo z urlopu macierzyńskiego i szybko ponownie rzuciła się w wir pracy. Prezenterka poprowadziła nowy program, w którym ekipa filmowa towarzyszyła jej w procesie chudnięcia po ciąży.

Program „Rozenek cudnie chudnie” miał niedawno swoją premierę, a w najnowszym odcinku show gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie. Małgorzata Rozenek gościła w pracowni Macieja Zienia, gdzie przymierzała sukienki, jednak w przymierzalni napotkała pewien problem.

Okazało się, że celebrytka nie jest w stanie dopiąć dwóch z nich z powodu zbyt obfitego biustu. To skłoniło ją do szczerego wyznania, które zaskoczyło wielu jej fanów, ponieważ niewiele gwiazd otwarcie przyznaje się do korzystania z medycyny estetycznej.

Nie żyje 8-letnia Sara. Od ponad 2 lat walczyła z glejakiem mózguNie żyje 8-letnia Sara. Od ponad 2 lat walczyła z glejakiem mózguCzytaj dalej

- Jako dziewczynka w szkole baletowej byłam otoczona samymi szczupłymi osobami, sama była niezwykle szczupła. Marzyłam o pełnych kształtach. Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że na te pełne kształty sobie mogłam pozwolić. Mam takie poczucie samostanowienia, które dla kobiety jest bardzo ważne. Nacieszyłam się nimi. Bardzo - wyznała Małgorzata Rozenek.

- A teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki - dodała gwiazda.

Małgorzata Rozenek przyznała, że aż dwukrotnie powiększała piersi. Gwiazda podkreśliła jednak, że nie zrobiła tego dla swojego ukochanego, a z powodu własnych marzeń. Radosław Majdan wręcz nie pochwalał jej decyzji.

- Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększałam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. Nie wiem, czy chcę o tym mówić. Ale jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ale ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo, bardzo mądrego lekarza - wyznała Rozenek.

- Teraz wrócę do momentu, w którym Radziu mnie poznał. I to będzie ładnie wyglądało - zapowiedziała celebrytka.

Małgorzata Rozenek dwukrotnie przeszła operację powiększenia piersi

Instagram.com m_rozenek

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News