Małgorzata Rozenek radosna nowina
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News
Joanna Szwalikowska - 4 Stycznia 2021

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan szukają nowego domu

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan przeżyli rok pełen radości. Doczekali się narodzin swojego ukochanego synka - Henia. Od jakiegoś czasu w mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia na temat pary. Wszystko wskazuje na to, że para chce się przeprowadzić.

Małgorzata Rozenek choć niedawno została mamą, nie pozwala sobie wytchnienie i co rusz angażuje się w nowe projekty. Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się zwiastun nowego filmu Patryka Vegi, w którym jedną z głównym ról zagrała sama Małgosia. W produkcji nie zabraknie wielu bardzo odważnych scen.

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan podzielili się radosną nowiną

Cała rodzina Majdanów obecnie mieszka w luksusowym apartamencie, który powoli zaczyna robić się zbyt ciasny. Oprócz Małgosi, Radka i wyczekiwanego Henia, są tam również dwa nastoletni synowie prezenterki z poprzedniego małżeństwa: 15-letni Stanisław oraz 13-letni Tadeusz. Para posiada także 3 psy.

Liczna rodzinka zaczęła coraz intensywniej myśleć o przeprowadzce. Obecny metraż jest niewystarczający, dlatego podjęli już działania, dzięki którym znajdą nowe lokum. Zgodnie z doniesieniami mediów, para miała oglądać kilka urządzonych już domów, lecz nie przypadły im one do gustu.

Kamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuKamil Stoch apeluje do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna, zostało niewiele czasuCzytaj dalej

Para nie była w stanie znaleźć odpowiedniego miejsca, dlatego znaleźli inne rozwiązanie. Od podstaw wybudują swój własny dom. „Super Express” twierdzi, że niedawno celebryci oglądali dużą działkę zlokalizowaną w popularnym podwarszawskim miasteczku.

Prawdopodobnie miała ona mieć aż około 4 tysięcy metrów kwadratowych. Jej wartość to 1,5 miliona złotych. Podobno oboje są zachwyceni lokalizacją. Radosne wieści Radosław Majdan miał potwierdzić w rozmowie z portalem.

- Kiedyś myślałem o domu. Ale tak się złożyło, że zamieszkaliśmy w apartamencie i do pewnego czasu to nam wystarczało. Lecz nadszedł moment, w którym należy pomyśleć o komforcie i przyszłości, bo przecież kiedyś trzeba będzie zwolnić - mówił Radosław Majdan „Super Expressowi”.

Z pewnością posiadając tak dużą rodzinę, życie nawet w luksusowym apartamencie staje się coraz trudniejsze. Nowy dom z ogromnym i pięknie urządzonym podwórkiem stworzy większą przestrzeń do zabawy dla dzieci, a także zwierzaków.

- Posiadając liczną rodzinę i trzy psy, trzeba mieć dużo przestrzeni i swobody, żeby żyło się miło i wygodnie - kontynuował gwiazdor. Tak ogromny metraż pozwoli im na uwicie sobie wspaniałego gniazdka.

Niewykluczone, że para pozwoli sobie na wybudowanie tam nawet basenu czy boiska do piłki nożnej, twierdzi portal. Radosław Majda mógłby z powodzeniem uczyć tam swojego synka gry w piłkę.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Obrazy PikioNiewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Zenek Martyniuk. Widok jego domu wyzwala skrajne reakcjeCzytaj dalej

Źródło: Super Express, Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News