Małgorzata Rozenek
Instagram.com m_rozenek
Monika Majko - 8 Lutego 2021

Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policję. Opowiedziała zabawną historię

Małgorzata Rozenek tuż po swoim trzecim porodzie powróciła do pracy przed kamerami. W swoim nowym programie na antenie stacji TVN Style prezenterka wyznała, że ma za sobą policyjne zatrzymanie. Gwiazda wyznała całą prawdę

Nowy program dziennikarki pt. „Rozenek cudnie chudnie” przybliża widzom jej kulisy walki o powrót do formy po porodzie. Już w pierwszych odcinkach show Małgorzata Rozenek zaskoczyła fanów swoją szczerością i dystansem do siebie. Gwiazda opowiedziała m.in. o swoim spotkaniu z policyjnym patrolem.

Małgorzata Rozenek urodziła trzeciego syna w czerwcu 2020 roku

Wraz z początkiem lutego na antenie stacji TVN Style zadebiutował program o odchudzaniu, którego bohaterką jest Małgorzata Rozenek. Prezenterka ujawnia fanom kulisy swojej walki o powrót do formy po urodzeniu trzeciego dziecka. Henryk przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku i jest pierwszym wspólnym dzieckiem dziennikarki i jej obecnego męża, Radosława Majdana.

W programie gwiazda testuje różne sposoby na utratę wagi i sprawdza, które z nich są najskuteczniejsze. Nadprogramowe kilogramy Małgorzata Rozenek gubi jednak nie tylko dzięki diecie, ale również aktywności fizycznej. 42-latka wyjątkowo upodobała sobie jazdę na rowerze, który stał się jej ulubionym środkiem transportu.

– Bardzo pokochałam rower. […] Staram się załatwiać wszystkie sprawy na rowerze. Niezależnie od pogody. Ja po prostu, jak powiedział to mój mąż, że jeżeli, ktoś uważa, że jestem złym kierowcą, to znaczy, że nie widział mnie na rowerze – wyznała dziennikarka.

Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiPolsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje Adam KopczyńskiCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek przyznała, że uwielbia jeździć po ładnych uliczkach. Okazuje się jednak, że miejska jazda rowerem łączy się także z dużym stresem. Podczas jednej z przejażdżek Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policjanta.

– Gorzej, jak już przejdę na ulicę. Kiedyś mnie nawet policjant zatrzymał. Najpierw dostałam reprymendę, że jeżdżę po chodniku, bo podobno nie wolno, a potem pan policjant dał mi reprymendę, że jeżdżę po ulicy. Tam, gdzie nie ma ścieżek rowerowych, trzeba jeździć po chodniku, no to jest takie, wiesz, ciągle źle – wyznała Rozenek.

Jazda rowerowa przysparza jednak gwieździe dużo radości, a fani z ciekawością śledzą jej zmagania w walce o perfekcyjną sylwetkę. W czasie show Małgorzata Rozenek pokazuje również, że ma ogromny dystans do siebie i nie boi się rozmawiać o niedoskonałościach swojego ciała.

W czasie pierwszego ważenia gwiazda korzystała z urządzenia, które nie tylko wskazuje masę ciała, ale również zawartość tłuszczu, mięśni i wody. Gwiazda ze śmiechem zapytała, czy waga pokaże również ilość silikonu w jej ciele.

– To powie całą prawdę o mnie. Wykazuje to też zawartość silikonu? – zapytała prezenterka z uśmiechem.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News