Magda Gessler została zmuszona
Fot. www.instagram.com/magdagessler_official
Mateusz Sidorek - 14 Marca 2021

TVN nie pokazał, jak uczestnik „Kuchennych rewolucji” potraktował Gessler. Doszło do rękoczynów

Magda Gessler pokazała w mediach społecznościowych, jak wyglądają kulisy kręcenia „Kuchennych rewolucji”. Gwiazda TVN udowodniła, że czasem na planie dochodzi do absurdalnych sytuacji. Jeden z uczestników siłą przytrzymywał restauratorkę przy stole, żeby dokończyła posiłek. Na szczęście wszystko utrzymywało się w atmosferze żartów.

Prowadzony przez Magdę Gessler autorski program „Kuchenne rewolucje” to jedno z najchętniej oglądanych show kulinarnych przez Polaków. Chociaż na antenie jest już od ponad dekady, słynna restauratorka, która stała się już prawdziwą gwiazdą TVN, nadal znajduje sposoby na zaskoczenie widza.

Już od 11 lat Magda Gessler prowadzi „Kuchenne Rewolucje”. W tym czasie dochodziło do wielu szokujących zdarzeń, którym mogli przyglądać się widzowie TVN. Krzyki, słowa powszechnie uznawane za wulgarne, latające talerze to tylko część tego, co można było zobaczyć.

Magda Gessler ujawnia kulisy programu

Choć fani „Kuchennych rewolucji” mogą być zszokowani, niektórymi wydarzeniami, do których dochodziło na planie, Magda Gessler niedawno udowodniła, że telewizja nie pokazuje wielu incydentów. Okazuje się, że za kulisami może dziać się coś, o czym publiczność nie ma pojęcia.

Magda Gessler opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z planu, na którym widać, jak uczestnik „Kuchennych rewolucji” krępuje jej ręce i trzyma je w górze. Restauratorka siedzi przy stole i nieco przekrzywia głowę.

Joanna Kurska trafiła do szpitala po koncercie. Oczekuje na poródJoanna Kurska trafiła do szpitala po koncercie. Oczekuje na poródCzytaj dalej

Okazało się, że Nicola nie chciał pozwolić, by gwiazda TVN wstała od stołu. Mężczyzna przytrzymywał Magdę Gessler, by ta zjadła całe jego danie, choć już nie była w stanie tego zrobić. Na szczęście wszystko było tylko żartem. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby wszystko nieutrzymywane było w atmosferze humoru.

Na KR („Kuchennych rewolucjach – przyp. red.) i tak bywało… To nie przemoc… tylko ja już nie mogłam jeść, a Nicola upierał się i nie pozwalał mi odejść… od stołu… ha ha ha… – napisała na swoim Instagramie.

Internauci rozbawieni wpisem Magdy Gessler

Zdjęcie opublikowane przez Magdę Gessler szybko przyciągnęło uwagę internautów, którzy nie mogli ukryć rozbawienia całą sytuacją. W dodatku fanom spodobała się możliwość zajrzenia zza kulisy produkcji.

Miło by było zobaczyć kiedyś odcinek specjalny, w którym zobaczylibyśmy właśnie takie sceny hahaha – napisał jeden z internautów.

No nieźle, zabawa na całego – czytamy w komentarzu.

Choć specjalnością Magdy Gessler jest gotowanie i zarządzanie lokalami gastronomicznymi, to restauratorka bardzo dobrze czuje się przed kamerą. Chociaż czasem jej zachowania mogą wydawać się przesadzone, prowadząca „Kuchenne rewolucje” nie stresuje się, widząc czerwoną lampkę.

Magda Gessler Kuchenne rewolucje

Z: Fot. www.instagram.com/magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News