Rolnik szuka żony mocna rzecz
Fot. www.instagram.com/rolnikszukazonytvp
Mateusz Sidorek - 14 Marca 2021

Józef z „Rolnik szuka żony” wygadał się nt. nowej ukochanej. Wcześniej otrzymał niemoralną propozycję

Niedawno jeden z uczestników popularnego reality show „Rolnik szuka żony” opowiedział o swoich uczuciowych przygodach. Józef zdradził plany dotyczące swojej nowej ukochanej. Jeden z ulubieńców widzów przyznał też, że w przeszłości otrzymał okropną propozycję od kobiety, z którą planował wziąć ślub. Była wybranka chciała wejść w posiadanie jego majątku.

„Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych produkcji TVP. Reality show cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, którzy chętnie śledzą losy uczestników. Z każdym odcinkiem gwiazdy programu zdradzają coraz więcej informacji dotyczących ich przeszłości. Niektóre okazują się przykre, inne natomiast szokują.

Jednym z uczestników serii „Rolnik szuka żony” jest Józef. Mężczyzna wziął udział w 7. edycji reality show Telewizji Polskiej. Podobnie jak wiele innych gwiazd programu, Józef mógł poczuć smak sławy, udzielając wywiadów mediom. Kadry wraz z nim i innymi uczestnikami oraz ciekawe zapowiedzi często pojawiają się na oficjalnym Instagramie produkcji.

Józef z programu „Rolnik szuka żony” musiał się szybko odkochać

Zanim Józef trafił do show „Rolnik szuka żony”, szukał miłości w różnych miejscach. Mężczyzna korzystał między innymi z portali randkowych. Na jednym z nich poznał kobietę, z którą nawet miał wziąć ślub. Ostatecznie jednak nie zachował po niej miłych wspomnień.

Rozmawiając z dziennikarką portalu Pomponik, Józef przyznał, że choć oferty portali randkowych mogą wydawać się kuszące, użytkownicy mogą czasem źle trafić i dać się wykorzystać. Wspomniał o pięknej kobiecie, z którą przeżył gorący romans.

Miliony osób otrzymały dziś specjalnego SMS-a. Rząd ostrzega obywateliMiliony osób otrzymały dziś specjalnego SMS-a. Rząd ostrzega obywateliCzytaj dalej

Na tym portalu najpierw poznałem dziewczynę z Białorusi. Była piękna, jak mnie całowała, to drżała. Bajkowy romans. Oczarowała mnie zupełnie. Zakochałem się, ale szybko otrzeźwiałem, choć już był pierścionek zaręczynowy… – zdradził na łamach portalu Pomponik.

Okazało się, że wybranka Józefa szybko zaczęła interesować się jego majątkiem. Kobieta oczekiwała, że jej kochanek będzie za wszystko płacił, a nawet przepisze swoją posiadłość na jej rodzinę i przeprowadzi się do Grodna.

Powiedziała mi tak: „chcesz młodą i piękną dziewczynę, to musisz płacić za to, co chcę”. Była przed 50. i wcale nie była biedna - prowadziła własne biuro podroży, wynajmowała kilka mieszkań, ale takie miała wymagania. Po dwóch tygodniach znajomości nakłaniała mnie do tego, żebym przepisał dom i ziemię na jej rodziców i chciała, żebym przeprowadził się do niej, do Grodna – dodał.

Choć kochanka rozpaliła serce Józefa, uczestnik show TVP zachował rozsądek i nie zrezygnował tak lekkomyślnie ze swojej ojcowizny. Przyznał, że zna natomiast mężczyzn, którzy w porywie miłości dają się wykorzystywać i zostają z niczym.

Nowa miłość gwiazdy show „Rolnik szuka żony”

Uczestnik serii „Rolnik szuka żony” nie zrezygnował jednak całkowicie z portali randkowych. Z jego relacji wynika, że ostatecznie dobrze na tym wyszedł. Na łamach portalu Pomponik wyznał, że znalazł już nową miłość.

Józef obecnie jest w relacji z młodszą kobietą z Ukrainy. Oboje poznali się za pośrednictwem internetu. Uczestnik popularnego show Telewizji Polskiej ujawnił, że nie wyklucza ślubu.

Jest młodsza o 14 lat, kochana, wspaniała, ma na imię Nela. Poznaliśmy się przez portal randkowy i razem mieszkamy. Przeniosłem się do niej w okolice Łucka i jest pięknie. To poważny związek, i kto wie, czy nie skończy się ślubem. Polki się na mnie nie poznały, to musiałem szukać kobiety mojego życia za granicą– opowiedział Józef.

Czy tym razem Józef przeżyje prawdziwą miłość i doczeka się szczęśliwego zakończenia? Czas pokaże.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News