Magda Gessler poważna kradzież
Fot. instagram.com/magdagessler_official
Mateusz Sidorek - 20 Lutego 2021

Gwiazdor „Królowych życia” oskarża Magdę Gessler o kradzież

Niedawno Magda Gessler została wywołana do tablicy w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą wpisu, który opublikował Gabriel Seweryn z „Królowych życia”. Uczestnik popularnego show oskarżył jedną z najsłynniejszych polskich restauratorek o przywłaszczenie sobie futra wartego trzy tysiące złotych.

Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której w jednym zdaniu moglibyśmy wspomnieć o Magdzie Gessler i Gabrielu Sewerynie. Równie skomplikowane byłoby połączenie „Kuchennych rewolucji” i „Królowych życia”. Jednak to się stało – uczestnik popularnego show wywołał w mediach społecznościowych jedną z najsłynniejszych polskich restauratorek.

Fani Magdy Gessler mogli być w szoku po przeczytaniu komentarza Gabriela Seweryna. Uczestnik, który pojawił się w „Królowych życia” ze swoim byłym już partnerem Rafałem, oskarżył gwiazdę TVN o przywłaszczenie sobie bardzo drogiego futra. Postanowił upomnieć się o ubranie.

Magda Gessler oskarżona o przywłaszczenie futra za trzy tysiące złotych

Oskarżenia Gabriela Seweryna wskazują na to, że Magda Gessler miała być jego klientką. Uczestnik „Królowych życia” na co dzień jest projektantem i zajmuje się szyciem futer, które rzekomo mają nosić gwiazdy polskiego show-biznesu.

Pod jednym z wpisów słynnej restauratorki Gabriel Seweryn zasugerował, że gwiazda TVN nie zwróciła futra wartego trzy tysiące złotych. Warto podkreślić, że komentarz został napisany w bardzo chaotyczny sposób, dlatego przedstawiamy oryginalną pisownię.

Bogusław Linda przeszedł operację. Żona komentuje, jak czuje się aktorBogusław Linda przeszedł operację. Żona komentuje, jak czuje się aktorCzytaj dalej

Witam cię Magda z tej strony Gabriel Seweryn około 10 grudnia wziąć ode mnie byłem wartości 3000 zł chciałeś uszy dla swojego przyjaciela futro prezencie ani nie uczyłaś futra ani się ze mną nie spotkać bo nie miałeś na to czasu ani nie oddałaś mi byłemu dzwonię do ciebie piszę a ty nie zbywasz – pisze Seweryn.

Czy ty masz troszeczkę honoru, jak tak można ludzi traktować. Zastanów się nad sobą – dodał Gabriel.

Czy Magda Gessler odpowie na zarzuty celebryty?

Jak dotąd Magda Gessler nie odniosła się jeszcze publicznie do skandalu. Nie wspomniała o tym, by pożyczyła futro od Gabriela Seweryna.

Projektant zagroził też, że opublikuje prywatne rozmowy z restauratorką. Przytaczamy oryginalny zapis komentarza, w którym Gabriel Seweryn oskarżył Gessler o złe traktowanie innych ludzi oraz podkreślił, że media mogą się tym bardzo zainteresować.

Chcesz to jeszcze mogę dorzucić do tego zdjęcia konwersacji naszej wspólnej myślę że media się tym bardzo zainteresują jaka jesteś słowna w stosunku do innych ludzi że traktujesz innych jak gó*no Ja się nie czuje jak gówno więc sobie nie życzę i żądam zwrotu mojego byłemu bo jak nie to zrobić dzisiaj insta story odnośnie całej zaistniałej sytuacji – zagroził Seweryn [pis. oryg.].

O co tak naprawdę chodzi? Trudno powiedzieć, ponieważ Magda Gessler postanowiła nie komentować tego skandalu. Prawdopodobnie więcej się nie dowiemy, natomiast z pewnością nie powinniśmy polegać jedynie na chaotycznych wyznaniach projektanta.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o wymownym wpisie Marzeny Rogalskiej, która odniosła się od odejścia z TVP. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

komentarze

Fot. screen instagram.com magdagessler_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News