Joanna Kurska w szpitalu
TRICOLORS/East News
Klaudia Bochenek - 14 Marca 2021

Joanna Kurska trafiła do szpitala po koncercie. Oczekuje na poród

Joanna Kurska wraz z mężem, Jackiem Kurskim, pojawiła się na koncercie Andrei Bocellego. Legendarny muzyk zaszczycił swoją obecnością wydarzenie pt. „Cud życia”. Jak dowiedzieli się dziennikarze Super Expressu, niedługo po nagraniu żona szefa TVP udała się do szpitala.

Joanna Kurska jest już w 9. miesiącu ciąży i wraz z mężem nie może doczekać się na przyjście na świat swojej córeczki, Anny. Chociaż termin porodu wypadał na przełomie marca i kwietnia, to w związku z wydarzeniami dziecko może narodzić się wcześniej. Nic nie jest jeszcze potwierdzone.

Joanna Kurska oczekuje na przyjście córeczki

Andrea Bocelli był jedną z gwiazd, którą TVP zaprosiło do udziału w nagraniu wielkanocnego koncertu pt. „Cud życia”. Wydarzenie zostało zrealizowane w sobotę, w budynku Ufficio Primo w Warszawie. Jednymi z gośćmi byli Jacek Kurski z żoną. Nic dziwnego, że prezes chciał osobiście trzymać pieczę nad koncertem.

Jeszcze przed muzyczną ucztą Jacek Kurski dumnie pozował fotoreporterom przed wejściem do budynku, trzymając dłoń na brzuchu Joanny Kurskiej. Uśmiechali się i nic nie zwiastowało tego, że żona szefa TVP niedługo wyląduje w szpitalu.

- To był wyjątkowy wieczór i przepiękny koncert „Cud życia”, który Telewizja Polska wyemituje w Wielkanoc. Usłyszeliśmy największe hity Andrei Bocellego. Dla mnie to było bardzo wzruszające. Doświadczam cudu życia teraz każdego dnia, gdy czuję ruchy naszej córeczki i słyszę bicie jej maleńkiego serduszka. Koncert był takim połączeniem muzyki, miłości i macierzyństwa - relacjonowała dziennikarzom Super Expressu Joanna Kurska.

TVN nie pokazał, jak uczestnik „Kuchennych rewolucji” potraktował Gessler. Doszło do rękoczynówTVN nie pokazał, jak uczestnik „Kuchennych rewolucji” potraktował Gessler. Doszło do rękoczynówCzytaj dalej

Jak dowiedzieli się dziennikarze, małżonkowie spodziewali się rozwiązania na przełomie marca i kwietnia, a więc do pośredniego terminu pozostały jeszcze 2 tygodnie. Ustalili, że po koncercie Joanna Kurska pojechała do szpitala.

Nie wiadomo, czy źle się poczuła, czy też dziecko postanowiło zaniepokoić ją przedwczesnymi skurczami. Prezes TVP nadal nad nią czuwa i zapewne zajmie się jak najlepszą opieką.

Żona Jacka Kurskiego już wszystko zaplanowała - dziewczynka, która niedługo przyjdzie na świat, będzie mieć na imię Anna. Wszystko dla uczczenia pamięci mamy szefa TVP, która odeszła w 2016 roku.

- Jestem szczęśliwy, że sama Joanna zaproponowała, aby nasza córka miała na imię Anna, po mamie - mówił Jacek Kurski.

To pierwsze wspólne dziecko pary. Joanna Kurska ma już 10-letniego syna Filipa z poprzedniego małżeństwa, z kolei Jacek Kurski ma dwóch synów (ur. w 1991 oraz 2007 roku) oraz córkę, której doczekał się z pierwszą żoną.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News