Maciej Dowbor skomentował medialne doniesienia o romansie swojej żony
Instagram.com maciej_dowbor
Monika Majko - 26 Lutego 2021

Prasa zasugerowała romans Koroniewskiej i Gąsowskiego. Jest reakcja Macieja Dowbora

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od lat uchodzą za jedno z najbardziej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Kiedy do dziennikarza doszły informacje o rzekomym romansie jego żony z Piotrem Gąssowskim, natychmiast zareagował.

Maciej Dowbor musiał zareagować na zaskakujące doniesienia o romansie jego żony. Dziennikarz opublikował kilka słów w tej sprawie na swoim Instagramie. W swoim wpisie gwiazdor zwrócił się bezpośrednio do Piotra Gąsowskiego, który od lat jest przyjacielem jego rodziny.

Maciej Dowbor skomentował doniesienia o romansie Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanęli na ślubnym kobiercu 26 grudnia 2014 roku.Para wychowuje wspólnie dwie córki i uchodzi za jedną z najlepiej dobranych par wśród polskich gwiazd. Niedawno jednak media obiegły pogłoski o romansie, w jaki miała wdać się żona dziennikarza.

Niedawno magazyn „Rewia” zasugerował, że Joannę Koroniewską i jej kolegę po fachu Piotra Gąsowskiego łączy coś więcej, niż tylko przyjaźń. Na okładce gazety znalazło się zdjęcie aktorów i tytuł: „Co naprawdę ich łączy? Tak rozmawiają tylko mąż i żona”.

Do medialnych doniesień natychmiast odniósł się Maciej Dowbor, który opublikował na ten temat wpis na swoim Instagramie. Dziennikarz dodał zdjęcie okładki gazety, a w opisie zwrócił się w ostrych słowach m.in. do Piotra Gąsowskiego, którego od lat uważa za swojego przyjaciela.

Zbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąZbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąCzytaj dalej

- No właśnie... Co ich łączy? Szok... Tragedia... Niedowierzanie...! Ja czułem, że coś się święci... Te wspólne wkręcanie mnie, robienie ze mnie idioty. Telefony... wieczorne pogaduszki... Ale, że tak pod moim nosem?! Jak możecie! Aśka - z tym dziadem? Przecież on mógłby być Twoim ojcem... a nawet dziadkiem - napisał gwiazdor.

- Że ja wcześniej nie zauważyłem tych drobnych sygnałów... Przecież to Joanna Koroniewska zawsze nalegała, żeby na Domówkach łączyć się z Piotrem Gąsowskim - a ja głupi się na to zgadzałem... chociaż niechętnie. Przypadek?! Nie sądzę. Zwróćcie uwagę na podtytuł - „tak rozmawiają tylko mąż z żoną!” Muszę im wymyślić jakąś karę! Macie pomysły? - napisał rozbawiony tą informacją Maciej Dowbor.

Pod postem natychmiast pojawiło się wiele komentarzy od fanów, rozbawionych nie tylko doniesieniami o rzekomym romansie Joanny Koroniewskiej i Piotra Gąsowskiego, ale również zabawnym wpisem, opublikowanym przez dziennikarza. Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od dawna przyjaźnią się z Piotrem Gąsowskim, dlatego medialne domniemania o zdradzie żony tak rozbawiły prezentera stacji Polsat.

- Panie Maćku, zawsze najciemniej pod latarnia - żartowała jedna z internautek.

- Po klapsie im daj - radzi kolejna rozbawiona internautka.

Maciej Dowbor skomentował doniesienia o romansie swojej żony

Instagram.com maciej_dowbor

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News