Maciej Dowbor
TRICOLORS/East News
Patryk Przybyłowski - 18 Lutego 2021

Maciej Dowbor zabrał głos w rocznicę śmierci Tomasza Albera

Maciej Dowbor był osobą, która bardzo mocno odczuła stratę swojego przyjaciela Tomasza Albera. Producent zmarł niespodziewanie przed dwoma laty. W jego rocznicę śmierci prezenter zdecydował się w poruszający sposób uczcić jego pamięć.

Maciej Dowbor, Cezary Pazura i Olaf Lubaszenko to tylko kilka gwiazd, które miały okazję współpracować z Tomaszem Alberem. Niestety, 19 lutego 2019 roku media obiegła bardzo przykra wiadomość o śmierci producenta i reżysera. Mężczyzna zmarł nagle w wieku zaledwie 41 lat.

- Dzisiaj odszedł Tomek Alber, mąż Agnieszki, tata Julki i Neli, przyjaciel wielu z nas. Kochał ludzi i ludzie go kochali. Pomyślcie dzisiaj o nim ciepło i przypomnijcie sobie, za co tego wyjątkowego, wesołego człowieka kochaliście - poinformowali wówczas na Facebooku współpracownicy Tomasza Albera.

Jedną z osób, które najbardziej odczuły śmierć producenta był właśnie Maciej Dowbor. Panowie nie tylko współpracowali przy największych polsatowskich produkcjach, ale także przyjaźnili się.

- Albi! Żegnaj Przyjacielu. Po cichu mam wciąż nadzieję, że za chwilę zadzwonisz i będziesz tarzał się ze śmiechu jak mnie wkręciłeś. Kocham Cię Bracie i zawsze będę - napisał prezenter tuż po śmierci producenta.

Wiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorWiesław Gołas miał udar. Żona powiedziała, jak się teraz czuje legendarny aktorCzytaj dalej

W drugą rocznicę jego śmierci Maciej Dowbor zdecydował się pokazać, że cały czas odczuwa smutek związany ze stratą przyjaciela. Na profilu syna Katarzyny Dowbor zostało opublikowane czarno-białe zdjęcie Albera z bardzo wymownym opisem.

- Dziś mijają 2 lata Przyjacielu. ALBI... Pamiętamy - napisano obok zdjęcia.

Okazało się, że producent miał wielu bliskich przyjaciół w branży medialnej. Był jedną z tych osób, która pomimo wielkiego sukcesu nigdy nie zapomniała, kim naprawdę jest.

- Tomasz Alber. Mąż, Tata, Przyjaciel. Dobry Człowiek. Z tysiącem pomysłów na minutę, dystansem do świata, z wiecznie zajętym telefonem i talentem do śpiewania jak Krzysztof Krawczyk. Kochał życie, piłkę nożną i artystów, którymi się zajmował. Takiego Cię zapamiętam, Alberu. Z wyprawy do Doliny Strążyskiej. W moich okularach skaczącego po kamieniach w strumieniu. Donata, pamiętasz? - takimi słowami pożegnała go Joanna Racewicz.

Maciej Dowbor

źródło zdjęcia: instagram.com/maciej_dowbor/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska, Instagram, Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News