Imię dla dziewczynki, córki Joanny Koroniewskiej
instagram/joannakoroniewska/
Weronika Wasiak - 30 Maja 2019

Jak nazywają się córki Koroniewskiej? Noszą pradawne polskie imiona

Imię dla dziewczynki, jakie wybierają gwiazdy niejednokrotnie budzi wiele kontrowersji. Polskie celebrytki coraz częściej stawiają na te bardziej nowoczesne, niekiedy nawet zagraniczne. Koroniewska jednak zdecydowanie odbiega od takiej grupy i dla swoich pociech wybrała nie tylko polskie imiona, ale przede wszystkim bardzo tradycyjne.

Imię dla dziewczynki to może być naprawdę poruszający temat. Jak wiele kobiet, tak wiele opinii czy imię powinno być: krótkie, długie, polskie czy zagraniczne. W szczególności wybory gwiazd budzą największe zainteresowanie i niekiedy spotykają się z prawdziwą krytyką. Joanna Koroniewska dla swoich córek wybrała naprawdę tradycyjne imiona. Niektórzy mogą być w szoku, że padło akurat na takie.

Jakie wybrać imię dla dziewczynki? Być może Koroniewska będzie inspiracją

Joanna Koroniewska sama nosi imię, które nieczęsto możemy już usłyszeć. Dla swoich dwóch córek wybrała również dość oryginalne, ale polskie imiona. Trzeba przyznać, że akurat te słyszymy obecnie naprawdę rzadko i zdecydowanie częściej możemy spotkać je wśród osób starszych niż u młodego pokolenia.

Polska wystosowała oficjalne żądania wobec Rosji ws. katastrofy smoleńskiejPolska wystosowała oficjalne żądania wobec Rosji ws. katastrofy smoleńskiejCzytaj dalej

Aktorka nadała bowiem swoim pociechom imiona: Janina i Helenka. Całkiem zaskakujące prawda? Asia najwyraźniej jest zdecydowaną zwolenniczką starszych imion, co w obecnych czasach bardziej powinniśmy doceniać. Aktualnie, niektórzy mogą mieć nawet problem z zapamiętaniem co poniektórych, na które teraz stawiają młodzi rodzice. Natomiast tak polskich i tradycyjnych nie w sposób nie zapamiętać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof JackowskiNajbardziej odjechane wizje Krzysztofa Jackowskiego. Aż dziw, że ktoś w to wierzyCzytaj dalej

Aktorka opublikowała urocze zdjęcie

Dzień matki był dla Joasi tak szczególnym dniem, że postanowiła zrobić wyjątek i opublikować w sieci zdjęcie ze swoimi córkami - czego zdecydowanie nie ma w zwyczaju. Aktorka do uroczych fotografii dodała jeszcze bardziej ujmujący opis.

- Mój najważniejszy dzień w roku. Praca pracą, ale to co daje mi NAJWIĘKSZĄ radość i satysfakcję to ICH obecność. Moich dzieci... Zawsze i wszędzie. Ich bezwarunkowa MIŁOŚĆ. Najważniejsza rola w moim życiu to rola MAMY... Wszystkie Mamusie całuję i chociaż z każdym rokiem zastanawiam się jakie byłoby to piękne aby cofnąć czas to wiem i czuję Mamo, że nadal jesteś wśród nas i na pewno się nami, tam z góry opiekujesz - napisała.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

instagram/joannnakoroniewska/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia
  4. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  5. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  6. TVP: Samolot krąży nad Warszawą i zrzuca paliwo. Nie może wylądować, służby czekają w napięciu

ksiądzIle zarabia ksiądz? 10 najbardziej opłacalnych zawodówCzytaj dalej

Źródło: instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News