Krzysztof Ibisz będzie ślub
Fot. instagram.com/krzysztof_ibisz_official
Mateusz Sidorek - 25 Lutego 2021

Krzysztof Ibisz właśnie się zaręczył? Jego rzekomą wybranką młodsza o ponad 20 lat piękność

W mediach pojawiły się spekulacje na temat zaręczyn Krzysztofa Ibisza. Jego domniemaną partnerką jest gwiazda „Top Model”. Mowa o Joannie Kudzbalskiej – młodszej od Ibisza o blisko trzydzieści lat modelce, która pojawiła się w drugiej edycji popularnego programu TVN. Coraz więcej znaków w mediach społecznościowych wskazuje na to, że plotki mogą okazać się prawdziwe.

Krzysztof Ibisz utrzymuje regularny kontakt z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani obserwujący Instagram mogą dzięki relacjom prezentera telewizyjnego zobaczyć, jak wygląda praca w studiu oraz jego prywatne życie. Niedawno pojawiły się informacje na temat dużych zmian, jakie mogą czekać gwiazdora.

Jeden z najsłynniejszych polskich konferansjerów oraz singli bardzo długo milczał na temat swojego życia uczuciowego. Chociaż w mediach od pewnego już czas mówiło się, że prezenter telewizyjny ma partnerkę, którą umiejętnie ukrywa przed dziennikarzami.

Krzysztof Ibisz się zaręczył? Domniemaną partnerką młodsza modelka

Redaktorzy portalu „Pudelek” podzielili się niedawno swoim małym śledztwem, które doprowadziło ich na ślad ukochanej Krzysztofa Ibisza. Jak wskazują dziennikarze, konferansjera zdradziły emocjonalne komentarze, których udzielał pod zdjęciami pewnej modelki na Instagramie.

Mowa o Joannie Kudzbalskiej, która wystąpiła w drugiej edycji „Top Model” i ostatecznie zajęła w programie czwarte miejsce. Joanna nadal utrzymuje kontakt z inną uczestniczką, Michaliną Manios. Kobieta obecnie ma już 29 lat, czyli jest 27 lat młodsza od Krzysztofa Ibisza.

Zbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąZbigniew Ziobro ujawnił przyczynę śmierci 3-latki, którą matka polewała lodowatą wodąCzytaj dalej

Pierwsze konwersacje między parą pojawiły się w mediach społecznościowych już w listopadzie ubiegłego roku. Od komentarza do komentarza i tak w styczniu Joanna pochwaliła się zdjęciem pierścionka na palcu serdecznym. W kadrze było też widać, że jej dłoń trzyma anonimowy mężczyzna.

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody – napisała pod fotografią.

Krzysztof Ibisz miał potwierdzić zaręczyny

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal „Pudelek” Krzysztof Ibisz w rozmowie z ich dziennikarzami potwierdził spekulacje dotyczące jego związku z Joanną Kudzbalską. Wygląda na to, że to już nie są jedynie plotki.

Wcześniej podejrzenia co do łączącej ich relacji pojawiły się podczas wakacji, gdy Krzysztof i Joanna opublikowali na swoich Instagramach bardzo podobne zdjęcia. Okazało się, że przypadkowo przebywali w Meksyku w tym samym czasie.

Wiele wskazuje na to, że to właśnie młodsza modelka zostanie żoną Krzysztofa Ibisza, co znany konferansjer miał sam potwierdził dziennikarzom „Pudełka”. Obecnie wszyscy czekają na wspólny komentarz samej pary.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o pewnym eksperymencie małżeńskim. Para postanowiła współżyć ze sobą codziennie przez cały rok. Efekty okazały się interesujące. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Krzysztof Ibisz bierze ślub
Z: instagram.com/qzdeba

Krzysztof Ibisz bierze ślub

Z: instagram.com/qzdeba

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News