kobieta niecodzienny poród
Fot. YouTube „Newsocracy”
Mateusz Sidorek - 25 Lutego 2021

41-latka miała urodzić trojaczki. Podczas porodu okazało się, że w brzuchu ma jeszcze jedno dziecko

Kimberly Fugate była już kobietą po czterdziestce, gdy dowiedziała się, że zostanie mamą po raz kolejny. Choć ta wiadomość okazała się niemałym zaskoczeniem, prawdziwy szok był dopiero przed nią. Najpierw lekarz przekazał informację, że na świat przyjdą trojaczki. Podczas porodu wyszło na jaw, że Kimberly będzie jednak miała więcej dzieci.

Kobieta wychowywała już 10-letnią córkę wraz z mężem, gdy doszła do niej szokująca wiadomość. Chociaż Kimberly Fugate miała już 41-lat, dowiedziała się, że niedługo zostanie matką trojaczków. Wieść ta jednak przysporzyła jej wiele zmartwień.

Kimberly Fugate wiedziała, że nie jest już młodą kobietą i ciąża w takim wieku powinna być szczególnie uważnie monitorowana, ponieważ ryzyko poważnych chorób u dzieci znacznie wzrasta. Kimberly musiała się martwić w dodatku nie o jedno, ale o troje nowych dzieci.

41-letnia kobieta miała urodzić trojaczki

Choć wiadomość o ciąży trojaczej była dla kobiety zaskoczeniem, Kimberly postanowiła, że urodzi dzieci. Nie wiedziała jeszcze, że to wydarzenie przyciągnie tak duże zainteresowanie mediów.

Sam poród odbył się w centrum medycznym Uniwersytetu Mississippi. O tym zdarzeniu telewizja Newsocracy postanowiła nakręcić reportaż filmowy. Wszystko przez to, co stało się na porodówce.

Na ekranach nagle pojawiła się żona i syn Marka „Krzykacza”. Januszek przyrzekł przed tysiącami widzówNa ekranach nagle pojawiła się żona i syn Marka „Krzykacza”. Januszek przyrzekł przed tysiącami widzówCzytaj dalej

Kimberly dbała o swoją ciążę, aż wreszcie nadszedł wielki dzień, gdy kobieta została przetransportowana do szpitala. Wówczas na sali porodowej zdarzył się coś, czego nie przewidzieli ani rodzice, ani lekarze.

Taki poród zdarza się raz na 729 000

Podczas porodu lekarz odebrał trojaczki, ale wówczas zobaczył, że w łonie matki znajduje się jeszcze jedno dziecko. Chociaż wcześniej było wiadomo, że Kimberly jest w ciąży mnogiej, specjaliści nie zauważyli, że nosi czworaczki.

Na szczęście wszystkie dziewczynki okazały się zdrowe i w dodatku identyczne. Okazuje się, że prawdopodobieństwo urodzenia czworaczków w sposób naturalny wynosi 1:729.000.

I tak na świat przyszły Kenleigh, Kristen, Kayleigh oraz Kelsey. Cztery siostry wzbudziły ogromne zainteresowanie na całym oddziale i szybko stały się bohaterkami w telewizji.

Zarówno czworaczki, jak i ich mama nabrały sił, po czym opuściły szpital całe i zdrowe. Kimberly z pewnością miała z nimi sporo pracy. Dziewczynki urodziły się w lutym 2014 roku, więc obecnie mają już po 7 lat.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o ważnej decyzji Eweliny Martyniuk. Była żona Daniela postanowiła zmienić nazwisko. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Radio Eska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News