Martyniuk niebywałe wieści
Fot. Instagram.com/daniel.martyniuk.89
Mateusz Sidorek - 25 Lutego 2021

Tygodnik przekazał wiadomość, o byłej żonie Martyniuka. Ma zamiar zmienić nazwisko

Doniesienia medialne wskazują, że Ewelina Martyniuk nie chce być już kojarzona ze swoim byłym mężem i planuje ostatecznie zamknąć rozdział związku z Danielem. Dlatego miała podjąć decyzję o zmianie nazwiska. Być może to koniec historii skłóconych małżonków, których prywatne problemy poznała już cała Polska.

Chociaż Zenek Martyniuk cieszył się coraz większą popularnością, to prawdopodobnie nie mógł spodziewać się, że małżeństwo Daniela i Eweliny wzbudzi aż takie zainteresowanie. W pewnym momencie w mediach syn wręcz zaczął wzbudzać większe emocje niż sama gwiazda disco polo.

Perypetie związku Daniela Martyniuka i Eweliny mogliśmy śledzić ze szczegółami, do czego przyczyniła się sama para – zwłaszcza syn Zenka. Trzeba przyznać, że historia przypominała prawdziwą telenowelę – była afera o przemoc domową, wielki ślub i pełen emocji rozwód, który nie wszystko zakończył.

Rozłam w rodzinie Martyniuków

Kto by się spodziewał, że w tym całym skandalu najciszej będzie siedział właśnie Zenek Martyniuk? Gwiazda disco polo, która na brak zainteresowania nie może narzekać, starała się jak najrzadziej wypowiadać na temat małżeństwa swojego syna, chociaż rozpadało się ono na oczach całej Polski.

Dużo chętniej kulisy rozstania komentował Daniel Martyniuk, który wraz ze swoją mamą oskarżali Ewelinę o rozpad małżeństwa. W dodatku syn Zenka zasugerował, że tak naprawdę nie chciał wychodzić za mąż, ale partnerka zaszła w ciążę.

Na ekranach nagle pojawiła się żona i syn Marka „Krzykacza”. Januszek przyrzekł przed tysiącami widzówNa ekranach nagle pojawiła się żona i syn Marka „Krzykacza”. Januszek przyrzekł przed tysiącami widzówCzytaj dalej

Gdy publiczne pranie brudów zaczęło przekraczać wszelkie granice dobrego smaku, Ewelina postanowiła zakończyć temat i nie komentować go w mediach. Daniel Martyniuk jednak nadal przyciągnął uwagę reporterów za sprawą swoich osobliwych wybryków, które cała Polska mogła śledzić na jego Instagramie. Syn Zenka często zamieszczał wulgarne lub prowokujące wpisy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ewelina Martyniuk chce zmienić nazwisko

Ostatecznie rodzina Martyniuków musiała dojść do porozumienia. Po rozwodzie Ewelina otrzymała prawo do opieki nad swoją córką, ale postanowiła, że nie będzie utrudniała kontaktu Laury ze swoimi dziadkami.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Eweliną i Laurą. Często do siebie dzwonimy i widzimy na facetime. Laura bardzo się cieszy na te spotkania, śpiewa i chętnie z nami rozmawia – przyznał jakiś czas temu Daniel Martyniuk.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez tygodnik „Na Żywo” Ewelina postanowiła zrobić kolejny krok, by zakończyć rozdział nieudanego małżeństwa z Danielem. Dlatego kobieta planuje zmienić nazwisko.

Nie chce być panią Martyniuk i wkrótce zacznie procedurę zmiany danych w dokumentach – czytamy w tygodniku.

Sama Ewelina jeszcze nie skomentowała tych doniesień, ale trudno byłoby się dziwić takiej decyzji, ponieważ po wielu skandalach mama Laury prawdopodobnie chciałaby sobie już ułożyć życie na nowo.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Małgorzacie Rozenek, która podzieliła się w mediach zaskakującą nowiną. Perfekcyjna pani domu otwiera własną markę odzieżową. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News