Lustro skrywało tajemnicę
TikTok.com samanthartsoe
Monika Majko - 7 Marca 2021

Uciążliwy przeciąg w łazience nie dawał jej spokoju. Po zdjęciu lustra znalazła tajemnicze przejście

Gdy kobieta wynajmowała mieszkanie, lustro w łazience było już powieszone. Po jakimś czasie nowej lokatorce domu zaczął przeszkadzać wieczny przeciąg w niewielkim pomieszczeniu. Okazało się, że zimne powietrze wydobywa się zza lustra.

Zaskoczona swoim odkryciem kobieta postanowiła sprawdzić, co znajduje się za lustrem Kiedy ściągnęła je ściany, zamarła z przerażenia. Za przedmiotem znajdowała się ogromna dziura, która prowadziła do tajemniczego pomieszczenia.

Lustro zakrywało ogromną dziurę w ściane

Mrożące krew w żyłach nagranie zostało opublikowane na Tik Toku przez Samanthę Hartsoe. Kobieta na co dzień mieszka w Nowym Jorku. Kiedy na zewnątrz spadły temperatury kobieta zauważyła, że w jej łazience jest cały czas bardzo zimno.

Samantha postanowiła poszukać źródła chłodu, który odczuwała w pomieszczeniu. Po szybkim dochodzeniu odkryła, że zimne powietrze wydostaje się zza sporego lustra, które zdobiło część jednej ze ścian w łazience. Gdy kobieta zajrzała pod nie, zamarła z przerażenia.

Za lustrem znajdowała się duża dziura w ścianie, która prowadziła do kolejnego pomieszczenia. Okazało się, że z tajemniczego pokoju jest również następne wyjście. Zszokowana lokatorka mieszkania postanowiła sprawdzić, dokąd prowadzi zamaskowane przejście.

6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludzi6-latek zaprosił na urodziny 32 kolegów, nikt nie przyszedł. Dopiero gdy mama nagłośniła sytuację, otrzymał wsparcie obcych ludziCzytaj dalej

26-latka uzbroiła się w latarkę, młotek oraz telefon z kamerą i z pomocą swoich przyjaciół przeszła przez dziurę. Następnie ruszyła powoli w kierunku przejścia pomiędzy ukrytymi pomieszczeniami. Okazało się, że prowadzi ono do kolejnych pomieszczeń.

Samantha odkryła, że dziura za jej lustrem prowadziła do drugiego mieszkania. Apartament był opuszczony i wyglądał, jakby ktoś porzucił go w połowie remontu. Wszędzie widać było niedokończone prace, a także porozrzucane worki foliowe i puste butelki po wodzie.

Okazało się, że tajemnicze mieszkanie znajduje się niżej, niż apartament 26-latki, dlatego powrót przez przejście za lustrem nie był możliwy. Kobieta ruszyła więc przed siebie i znalazła drzwi wyjściowe z remontowanego mieszkania, a po ich otwarciu znalazła się na korytarzu swojego budynku.

Kobieta przyznała, że była bardzo zaniepokojona, kiedy przemierzała w samotności tajemnicze pomieszczenia. Okazuje się, że o tajemniczym przejściu do pustego mieszkania nie wiedział również zarząd jej budynku. 26-latka wyjawiła, że od czasu tego odkrycia raczej unika przebywania w swojej łazience.

- Spodziewałam się, że ktoś tam będzie. [...] To miejsce było ogołocone i nie nadawało się do zamieszkania - stwierdziła Samantha.

Nagranie dokumentujące osobliwe odkrycie można obejrzeć pod tym linkiem.

Lustro skrywało tajemnicę
TikTok.com samanthartsoe

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2/Onet/TikTok

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News