Katarzyna Dowbor
Instagram.com nasznowydom
Monika Majko - 3 Marca 2021

Polsat przekazał wiadomość o Katarzynie Dowbor. Chodzi o dalsze losy programu "Nasz nowy dom"

„Nasz nowy dom” zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku. Od początku gospodynią programu, który pomaga potrzebującym Polakom, jest Katarzyna Dowbor. Stacja przekazała najnowsze informacje o popularnej produkcji. Wielu fanów czekało na oficjalne stanowisko stacji w kwestii przedłużenia produkcji formatu.

Katarzyna Dowbor ma powody do radości. Już niedługo stacja Polsat rozpocznie emisję 16. sezonu programu „Nasz nowy dom”. Ekipa produkcji po raz kolejny pomogła polskim rodzinom i w nowej serii wyremontowała 24 domy.

Katarzyna Dowbor poprowadziła 16. sezon programu „Nasz nowy dom”

Polsat zapowiedział start emisji kolejnego sezonu uwielbianego przez widzów programu „Nasz nowy dom”. Tym razem ekipa remontowa, której przewodzi Katarzyna Dowbor, pomogła odmienić warunki mieszkaniowe 24 rodzin z całej Polski. Katarzynie Dowbor towarzyszyli specjaliści, znani z poprzednich sezonów serii. Nad pracami remontowymi czuwało trzech architektów - Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, a także kierownicy budowy, czyli Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

W najnowszych odcinkach ekipa programu „Nasz nowy dom” odwiedzi wiele różnych zakątków kraju, m.in. województwo świętokrzyskie oraz mazowieckie, gdzie widzowie poznają m.in. historię Pani Aleksandry, która samotnie wychowuje dwóch synów, Patryka i Igora.

Starszy syn Pani Aleksandry cierpi na późno zdiagnozowany zespół Aspergera i nie uczestniczy aktywnie w życiu społecznym. Chłopiec wymaga dodatkowej opieki, a mama chłopca dysponuje jedynie skromną pensją. Kobieta nie może pozwolić sobie na remont mieszkania, które znajduje się w dramatycznym stanie. Z pomocą ruszyła jej ekipa polsatowskiego hitu.

Skandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęSkandaliczny artykuł w niemieckiej gazecie. Dziennikarz obraził Piotra ŻyłęCzytaj dalej

W zeszłym sezonie ekipa programu „Nasz nowy dom” świętowała 200. odcinek. Jak widać, stacja Polsat nie zamierza rezygnować z uwielbianej przez widzów produkcji. Wzruszające historie uczestników show potrafią wycisnąć łzy z oczów fanów remontowego show.

Niedawno Katarzyna Dowbor ujawniła prawdę o kulisach pracy nad programem. Prezenterka przyznała, że do udziału w show nie brakuje chętnych, jednak ekipa produkcji nie może pomóc każdemu. Producenci starają sie jednak wybrać najbardziej potrzebujące rodziny.

- Trzeba wiedzieć na pewno, że to jest nasz dom, wypełnić ankietę i czekać, aż się odezwiemy. Dużo jest zgłoszeń, ale staramy się tak wybierać, by te najbardziej potrzebujące rodziny miały remont. Wszystkim nie wyremontujemy, nie da się - podkreśliła prowadząca program w rozmowie z „Pomponikiem”.

By wziąć udział w programie, należy spełnić również kilka warunków. Najważniejszym z nich jest posiadanie uregulowanych kwestii dotyczących własności nieruchomości, która ma zostać wyremontowana.

- Co jest największym problemem w Polsce, jeśli chodzi własność? Nie robimy czegoś takiego jak zalegalizowanie spadku. Bardzo często jest tak, że rodziny mówią nam: "To jest nasz dom, bo dostaliśmy go od babci", ale nie ma na to żadnego dokumentu, żadnego dowodu - tłumaczy Katarzyna Dowbor.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Polsat News/Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News