Katarzyna Dowbor
Jan BIELECKI/East News
Artur Łokietek - 14 Lutego 2021

Katarzyna Dowbor poinformowała o śmierci uczestnika programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor pożegnała na Instagramie zmarłego Pana Wojciecha, bohatera jednego z odcinków telewizyjnego programu „Nasz nowy dom”. Mężczyzna zmagał się od kilku lat z poważnymi problemami zdrowotnymi.

"Nasz nowy dom" to telewizyjny program, w którym Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontuje znajdujące się w tragicznym stanie domy. Zazwyczaj mieszkają w nich osoby potrzebujące, których nie stać na wykonanie żadnych prac. W trakcie jednego z odcinków programu Polsatu „Nasz nowy dom” ekipa Katarzyny Dowbor postanowiła wyremontować dom Pana Wojciecha. Mężczyzna cierpiał na problemy zdrowotne, a jego dom znajdował się w opłakanym stanie.

W odcinku, który wyemitowano w 2019 roku, było jasne, że życie nie oszczędzało rodziny Pana Wojciecha. Mężczyzna nie miał dwóch nóg, które musiały zostać amputowane przez problemy zdrowotne związane z zaawansowaną miażdżycą. Był także po kilku zawałach i miał wstawiony rozrusznik serca.

Pan Wojciech był mężem Renaty i ojcem kilkuletniej Ani. Cała rodzina zamieszkała w domu, który wcześniej należał do rodziców mężczyzny. Warunki jednak nie pozwalały na normalne funkcjonowanie, tak więc ekipa z Polsatu od razu wzięła się do pracy.

Sporym problemem okazała się łazienka, która w żaden sposób nie była przystosowana do potrzeb osoby niepełnosprawnej. W budynku znajdowała się także bardzo stara kuchnia kaflowa, która stwarzała rzeczywiste zagrożenie pożarowe i mogła poważnie nadymić do wnętrza domu.

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaSzczena z „Chłopaków do wzięcia” został ojcem. Pokazał zdjęcie dzieckaCzytaj dalej

Zmarł uczestnik „Naszego nowego domu”. Katarzyna Dowbor podzieliła się smutną informacją

W trakcie programu stało się oczywiste, że mężczyzna imponował wytrwałością. Mimo problemów zdrowotnych cały czas starał się pomagać swojej rodzinie. Na szczęście dzięki Katarzynie Dowbor ich dom stał się prawdziwą oazą spokoju. Niestety, dziś Dowbor podzieliła się smutną informacją.

Na swoim profilu na Instagramie wstawiła zdjęcie rodziny Pana Wojciecha w czarno-białych barwach. Mężczyzna niestety niedawno zmarł.

- Drodzy, niestety mam dla was kolejną bardzo smutną wiadomość. Zmarł Pan Wojtek z Wąsewa, bohater 138. odcinka programu "Nasz Nowy Dom". Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę... córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani... – czytamy we wzruszającym poście.

Pod postem na Instagramie od razu pojawiło się mnóstwo kondolencji i wyrazów współczucia dla rodziny, do których także dołączamy. „Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny. Pamiętam, jak pan Wojtek cieszył się z remontu i jak bardzo mu ułatwił codzienne czynności. Dobrze, że spotkało go i jego rodzinę to szczęście, że zrobiliście remont jego domu” – czytamy w komentarzach.

Niektórzy sugerują nawet pomoc rodzinie Pana Wojciecha.Ojej, straszne. Czy można dziewczynom jakoś pomóc?” – sugerują. Na ten moment nie wiemy jednak nic o ewentualnej możliwości wsparcia potrzebującej rodziny.

Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: plotek.pl, Instagram/ katarzyna_dowbor_official

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News