Kasia Cichopek w domu
Instagram.com katarzynacichopek
Monika Majko - 11 Marca 2021

Wiemy w jakich warunkach mieszka Kasia Cichopek. Największe wrażenie robi salon, mamy zdjęcia

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w trakcie pracy przy drugiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Aktorka i tancerz pobrali się, a dziś wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Ostatnio rodzina spędza wspólnie dużo czasu w pięknym mieszkaniu, które gwiazda chętnie pokazuje w mediach społecznościowych.

Pomimo przymusowej przerwy w pracy na planach filmowych spowodowanej pandemią koronawirusa, Kasia Cichopek utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia wnętrza jej mieszkania.

Kasia Cichopek pokazała, jak mieszka

Kasia Cichopek regularnie publikuje treści w mediach społecznościowych. Gwiazda współpracuje z wieloma markami, a także dba o to, by fani wiedzieli, co u niej słychać. W związku z pandemicznymi restrykcjami, aktorka wraz z rodziną spędza więcej czasu w domu, a wnętrze ich mieszkania jest częstym tłem do publikowanych przez nią zdjęć.

Na Instagramie gwiazdy pełno jest zdjęć, które pokazują wnętrze jej „czterech kątów”. Widać na nich, że aktorka podczas urządzania mieszkania postawiła przede wszystkim na jego przytulność i funkcjonalność. Dom Kasi Cichopek jest schludny i ciepły, a jednocześnie bardzo nowoczesny.

– Dzięki drobnym zmianom, jak nowoczesny świecznik, biała narzuta czy poduszki w lnianych poszewkach, wprowadziłam nową, świeżą energię do mojego wnętrza – napisała niedawno aktorka w internecie.

Nagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaNagła decyzja rządu ws. maseczek. Obowiązuje od dziś, niektórzy zwolnieni z ich noszeniaCzytaj dalej

Duże wrażenie na fanach zrobił salon gwiazdy. W przestrzennym pomieszczeniu znajduje się duży telewizor, a naprzeciwko niego ogromna sofa, która z łatwością pomieści całą rodzinę gwiazdy podczas seansów filmowych. Drewniane dodatki i ciężkie granatowe zasłony zapewniają pomieszczeniu przytulny wygląd.

Z salonem połączona jest również kuchnia gwiazdy, a całą przestrzeń dodatkowo optycznie powiększa duże okno i drzwi balkonowe. Meble kuchenne aktorki mają ciemne blaty, a gwiazda korzysta z płyty grzewczej. W kuchni znajduje się również tzw. wyspa.

Z kolei pokój dziecięcy Kasia Cichopek urządziła w jasnych kolorach, tak samo jak łazienkę, w której zdecydowanie dominuje kolor biały. W mieszkaniu gwiazdy nie mogło również zabraknąć roślin, a także podwieszanych foteli. Fani są pod wrażeniem domu aktorki i często chwalą pokazywane przez artystkę wnętrza.

– Piękna kuchnia. Można prosić o fotkę całości? – napisała fanka pod jednym ze zdjęć gwiazdy.

– Piękne mieszkanie – chwaliła kolejna internautka.

Kasia Cichopek w domu

Kasia Cichopek w domu

Kasia Cichopek w domu

Instagram.com katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt/Express Ilustrowany/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News