Kasia Cichopek zdradziła prawdę o swoim małżeństwie
Piotr Molecki/East News
Irmina Jach - 5 Lutego 2021

Prawda o małżeństwie Kasi Cichopek wyszła na jaw. Z mężem są przyjaciółmi

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są jedną z najlepiej dobranych par polskiego show-biznesu. Małżonkowie poznali się na planie programu „Taniec z gwiazdami”. W tym roku będą obchodzić 16. rocznicę ślubu.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zakochali się w sobie w 2005 roku. Druga edycja show „Taniec z gwiazdami”, w której wystąpiła aktorka, obfitowała w medialne romanse. Piotr Gąsowski związał się z Anną Głogowską, a Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka miał połączyć gorący romans.

Kasia Cichopek zdradziła prawdę o swoim małżeństwie

Marcin Hakiel, który liczył na pracę z popularną gwiazdą, był rozczarowany faktem, że jego partnerką okazała się Kasia Cichopek. Po latach przyznał, że nie jest widzem serialu „M jak Miłość” i nie miał pojęcia, kim jest kobieta z dwoma warkoczykami na głowie.

- Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie - zdradził tancerz w jednym z wywiadów. Kasia Cichopek z kolei doskonale wiedziała, kim jest jej nowy przyjaciel.

- Byłam zafascynowana programem i moim marzeniem było w nim wystąpić. Jak dowiedziałam się, że będę tańczyła u boku Marcina Hakiela, doskonale wiedziałam, kim jest, jak tańczył w pierwszej edycji, jak wygląda i jakie ma sukcesy - mówiła gwiazda.

Z ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówZ ostatniej chwili: nie żyje Christopher Plummer, kultowy aktor największych hitówCzytaj dalej

Wspólne treningi okazały się bardzo owocne - para wygrała program i zdecydowała się związać w prywatnym życiu. Pobrali się 20 września 2008 roku w Zakopanem - to właśnie w górach Marcin Hakiel wykazał Kasi Cichopek, że jest w niej zakochany.

Dziś aktorka i tancerz tworzą szczęśliwą rodzinę. Wychowują wspólnie jedenastoletniego Adama i sześcioletnią Helenkę. W wywiadach niejednokrotnie przyznawali, że ich związek należy do bardzo udanych. Partnerzy doskonale się uzupełniają.

- Marcin zawsze wspiera mnie w mojej pracy i jest cichym bohaterem wielu moich projektów, którymi zajmuje się od strony biurowej, logistycznej, księgowej, prawnej i mogłabym jeszcze długo wymieniać. Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym - pisała Kasia Cichopek.

Małżeństwo współpracuje także na stopie zawodowej. Wspólnie prowadzą szkołę tańca, która odnosi olbrzymie sukcesy również w dobie pandemii koronawirusa. Marka działa już ponad 15 lat i nic nie wskazuje na to, że boryka się z jakimkolwiek kryzysem.

Przed rokiem w mediach pojawiły się informacje o rzekomym kryzysie w związku sławnej pary. Kasia Cichopek szybko zdementowała te plotki twierdząc, że wciąż jest zakochana w mężu tak, jak pierwszego dnia ich znajomości.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska/Viva/Plejada/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News