Justyna Żyła o ślubie byłego męża
Instagram.com justynazyla
Monika Majko - 13 Lutego 2021

Justyna Żyła skomentowała rzekomy ślub Piotrka Żyły z nową partnerką

Choć małżeństwo znanego skoczka i Justyny Żyły rozpadło się już ponad 2 lata temu, byli partnerzy wciąż żywią do siebie urazę. Niedawno fani Piotrka Żyły zaczęli spekulować o jego kolejnym ślubie, a była żona sportowca postanowiła skomentować te doniesienia.

Burzliwy rozwód ze skoczkiem sprawił, że Justyna Żyła stała się rozpoznawalna niemal w całym kraju. Ich rozstanie nie należało do pokojowych, a konflikt trwa do dziś, choć Piotr Żyła zaczął układać sobie życie z inną kobietą.

Justyna Żyła skomentowała doniesienia o rzekomym ślubie swojego byłego męża

Piotr i Justyna Żyła już od dawna nie są parą, jednak wciąż łączą ich wspólne dzieci. Małżeństwo doczekało się córki i syna, którzy obecnie mieszkają z mamą. Piotr Żyła ma jednak pełne prawa do spotkań z nimi, choć jak wyznała była żona skoczka, rodzeństwo nie lubi, gdy uczestniczy w nich jego obecna partnerka.

Doniesienia o związku Piotrka Żyły i sporo młodszej od niego aktorki Marceliny Ziętek już od jakiegoś czasu krążą w mediach. Choć para unika publicznych deklaracji i chroni swoją prywatność, wiadomości o ich związku wywołują ogromną radość wśród fanów skoczka.

Niedawno na jaw wyszło, że skoczek kupił nową nieruchomość w malowniczym Ustroniu. Fani są przekonani, że już wkrótce sportowiec zamieszka tam wraz ze swoją obecną ukochaną. W mediach pojawiły się także doniesienia o rzekomym ślubie, jaki planuje para.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Wiadomości o kolejnym ślubie sportowca skomentowała w rozmowie z redakcją „Party” jego była żona. Justyna Żyła podkreśliła, że prywatne życie jej byłego partnera już zupełnie jej nie interesuje, a zależy jej jedynie na szczęściu ich wspólnych dzieci.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało - wskazała Justyna Żyła.

To już nie pierwszy raz, gdy Justyna Żyła podkreśla, że nie jest zainteresowana planami na przyszłość, jakie snuje jej były mąż. Jednocześnie była żona skoczka co jakiś czas wbija mu publicznie szpilki, komentując m.in. jego relacje z dziećmi.

Niedawno oberwało się przy okazji również obecnej dziewczynie skoczka. Justyna Żyła na swoim Instastory wypomniała skoczkowi, że zabrał jej samochód, który służył jej do odwożenia dzieci, choć Marcelina Ziętek jeździ luksusowym autem.

- A jak to u Was, były mąż zabiera samochód tobie i naszym dzieciom, smutne, kiedy pytam go, ile za jego jaguara partnerka zapłaciła. Sarkazm moglibyśmy się mieć jak królowie/ ale Pi. O żuć w obłudzie, zakłamaniu? Są wartości i ludzie ślą Których warto (pisownia oryginalna) - przekazała była żona Piotrka Żyły.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News