Piotr Żyła nie miał z kim świętować urodzin?
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Irmina Jach - 18 Stycznia 2021

Piotr Żyła zdradził szczegóły swojej imprezy urodzinowej. „Zaprosiłem ludzi, ale nie przyszli”

Piotr Żyła w sobotę świętował 34. urodziny. Skoczek narciarski otrzymał wiele prezentów i życzenia od kolegów z reprezentacji. W rozmowie z „Super Expressem” zdradził, że pomimo serdecznych gestów, nikt nie zjawił się na imprezie. Dlaczego?

Piotr Żyła był w sobotę w świetnym humorze. Z uwagi na fakt, że obchodził urodziny, wszyscy poświęcali mu wiele czasu i uwagi. Występ na zakopiańskiej skoczni również zakończył się spektakularnym sukcesem. Niestety, okazuje się, że nikt nie chciał świętować z nim tych ważnych chwil.

Piotr Żyła nie miał z kim świętować urodzin?

Piotr Żyła rozpoczął weekend w smutny sposób. Sympatyczny skoczek narciarski został wykluczony z niedzielnego konkursu indywidualnego z powodu nieregulaminowego rozmiaru kombinezonu. Humor poprawiło mu dopiero drugie miejsce zajęte przez Polaków w konkursie drużynowym Pucharu Świata w Zakopanem.

34-latek był trzecim skoczkiem sobotnich zawodów, osiągnął odległości rzędu 136 i 137 metrów. Wszystko wskazywało na to, że biało-czerwoni są na doskonałej drodze do zwycięstwa w rywalizacji. Niestety, słaby skok Andrzeja Stękały w drugiej serii zaprzepaścił szanse na triumf.

Jako że Piotr Żyła obejrzy niedzielne zawody z perspektywy widza, sobotni wieczór upłynął mu pod znakiem świętowania urodzin. W rozmowie z dziennikarzami zapowiadał, że celebracja będzie miała kameralny i delikatny charakter. Niestety, nie pomylił się w szacunkach.

Seniorzy dostaną dodatkową wypłatę. Minister podała konkretną kwotęSeniorzy dostaną dodatkową wypłatę. Minister podała konkretną kwotęCzytaj dalej

- Urodziny? Fajnie było. Zaprosiłem ludzi, ale nie przyszli. 34. urodziny się raz w całym życiu obchodzi. Nikt nie chciał przyjść. Nikt mnie nie lubi - żartował w rozmowie z „Super Expressem”, mając na myśli puste trybuny podczas konkursu w Zakopanem.

Na szczęście, Piotr Żyła nie został zapomniany. Koledzy z reprezentacji, w nagraniu umieszczonym na Twitterze przez TVP Sport, złożyli mu życzenia. Klimek Murańka, który słynie z niesamowitego poczucia humoru, obiecał koledze wspólną wyprawę na piwo.

- Zdrowia, pogody ducha i żeby się nie zmieniał. Będę musiał mu też postawić Złotego Bażanta - deklarował reprezentant Polski.

Tematyczny prezent wręczyli mu także dziennikarze TVP. Piotr Żyła otrzymał statuetkę Złotego Bażanta, która była nawiązaniem do słynnego zakładu z Andrzejem Stękałą w Turnieju Czterech Skoczni. Podczas konkursu polscy zawodnicy rywalizowali o butelkę piwa marki Złoty Bażant.

Mimo wszystko, urodziny skoczka narciarskiego należały do udanych. Wszystkiego najlepszego!

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News