Piotr Żyła pochwalił się nowym samochodem
Andrzej Iwanczuk/REPORTER
Irmina Jach - 31 Stycznia 2021

Piotr Żyła pochwalił się nowym autem

Piotr Żyła pochwalił się fanom nowym, luksusowym nabytkiem. Skoczek narciarski zdecydował się na zakup terenowego Subaru. Fani nie kryją rozbawienia, ostrzegają sportowca przed gniewem byłej żony.

Piotr Żyła jest jednym z najlepiej zarabiających skoczków narciarskich na świecie. Druga lokata w zeszłotygodniowej drużynówce w Lahti przyniosła reprezentantom wynagrodzenie w wysokości 22,5 tys. zł. Sportowiec otrzymał także 44,5 tys. zł premii od Międzynarodowej Federacji Narciarskiej i 12 tys. zł za wygraną w niedzielnych kwalifikacjach.

Piotr Żyła pochwalił się nowym samochodem

Piotr Żyła postanowił zainwestować fortunę w nowe auto, którego zdjęciem pochwalił się w mediach społecznościowych. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie nowego Subaru, któremu towarzyszy entuzjastyczny podpis.

- Piękna zima nastała. Dla Subarka to idealne warunki. Chyba wszyscy posiadacze Subaru nie mogli się doczekać, kiedy będzie można zacząć pokonywać wszystkie zaspy i do tego mieć ogromną przyjemność z takiej jazdy - napisał skoczek narciarski.

Fani natychmiast pogratulowali idolowi nowego nabytku. Nie zabrakło także komentarzy nawiązujących do ostatnich wypowiedzi byłej żony skoczka, Justyny Żyły. Niespełna dwa tygodnie temu celebrytka postanowiła wbić partnerowi kolejną szpilkę.

W sejmie padły strzały, jedna osoba ranna. Nieoficjalnie wiadomo, co się stałoW sejmie padły strzały, jedna osoba ranna. Nieoficjalnie wiadomo, co się stałoCzytaj dalej

W gorzkim wpisie na Instagramie wyznała, że skoczek pozbawił ją samochodu, przez co nie ma teraz czym podwozić ich dzieci do szkoły. Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” zmuszona była do przystosowania się do nowych warunków i pieszych spacerów.

- Byś dzieciom dał auto, a nie... Teraz Justyna musi sanki ciągnąć- napisał jeden z fanów Piotra Żyły.

- Proszę uważać, bo zaraz była żona pana zaatakuje, że auto, a córka nie ma jak do szkoły - dodał inny

- Uważaj, bo jeszcze się eks spodoba - żartował kolejny.

Nie da się ukryć, że najnowszy nabytek Piotra Żyły może być obiektem zazdrości ze strony byłej partnerki. Uważacie, że taki zakup w obliczu ostatniego konfliktu pomiędzy małżonkami był dobrym pomysłem? A może myślicie, że skoczek chciał zrobić celebrytce na złość?

Piotr Żyła pochwalił się nowym samochodem

Źródło zdjęcia: Instagram @piotr_zyla_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News