klan opublikowano wyniki
Pixabay.com ScorpionD
Mateusz Sidorek - 13 Lutego 2021

Aktor „Klanu”, Michał Kasprzak, nie żyje. Właśnie opublikowano wyniki sekcji zwłok

Michał Kasprzak może być kojarzony przez fanów „Klanu”, choć robił też karierę w branży filmów dla dorosłych. Aktor niespodziewanie zmarł w październiku 2020 roku, mając zaledwie 35 lat. Niedawno służby opublikowały wyniki sekcji zwłok Kasprzaka. Prokuratura potwierdziła, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Michał Kasprzak pojawił się w popularnych produkcjach jak „Klan”, „M jak miłość” czy „Ukryta prawda”. Aktor jednak nie związał się na długo z serialami i paradokumentem, ponieważ otrzymał role epizodyczne i niewiele wnoszące. Kasprzak związał się jednak z branżą filmów dla dorosłych.

Widzowie „Klanu” mogliby się zdziwić, gdyby dowiedzieli się, że Michał Kasprzak, który pojawił się w popularnym serialu, zagrał w produkcjach pornograficznych. Aktor wystąpił w takich filmach jak „Podrywacze i podrywaczki” czy „Opętanie Lilith”. Współpracował z "Xes.pl" – polskim producentem filmów dla dorosłych. Na Twitterze firmy opublikowano wiadomość o śmierci współpracownika.

Aktor, który wystąpił w „Klanie”, odszedł w wieku 35 lat

W październiku w mediach rozeszła się informacja o śmierci aktora z „Klanu”. Początkowo wiele osób mogło nie uwierzyć w tę wiadomość, ponieważ Michał Kasprzak miał zaledwie 35 lat. Wieść o jego odejściu była niespodziewana.

Nic dziwnego, że okoliczności, w jakich zginął Michał Kasprzak, zaczęły budzić zarówno ciekawość, jak i wiele wątpliwości. W związku z tym służby postanowiły przeprowadzić sekcję zwłok, by dowiedzieć się więcej o tym tragicznym zdarzeniu.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Niedawno Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe zdecydowała o umorzeniu śledztwa w sprawie śmierci Michała Kasprzaka. Po badaniach służby wykluczyły udział osób trzecich, który miałby przyczynić się do zgonu aktora.

19 stycznia 2021 r. Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Południe umorzyła postępowanie o czyn z art. 155 kodeksu karnego wobec stwierdzenia, że czynu nie popełniono– czytamy w oświadczeniu, którego fragment opublikował portal „o2.pl"

Analiza zebranego materiału dowodowego w tym opinia z sekcji zwłok, nie dała podstaw do przyjęcia, że do zgonu Michała Kasprzaka przyczyniły się osoby trzecie– dodaje prokuratura.

Z warszawskiej filmówki do „Klanu”

Do wiadomości publicznej nie trafiły jednak informacje dotyczące przyczyny śmierci młodego artysty, którego znaleziono martwego w mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Wiele osób miało nadzieję na upublicznienie testów toksykologicznych. Michał Kasprzak był jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w branży filmów dla dorosłych.

Na koncie ma też role między innymi w takich produkcjach jak „Brudny Henryk”, „Słowa”, „Mydło” oraz „Mia”. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez filmowy serial „Filmweb” Michał Kasprzak został absolwentem Warszawskiej Szkoły Filmowej w Warszawie, która cieszy się dużą renomą. Uczelnię ukończył w 2010 roku.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o dokumencie „Ostry cień mgły”, który pokazuje, jak wygląda praca ratowników medycznych w dobie pandemii koronawirusa. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post/Instagram/Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News