Dziecko było wyjątkowe
Facebook.com Jessica Smith
Monika Majko - 5 Marca 2021

Dziecko urodziło się z wyjątkowym kolorem włosów. Porównują je do lalki

Mama długo czekała na dzień, w którym powita na świecie swoją córkę. Kiedy kobieta zobaczyła dziecko na sali porodowej, zaniemówiła z wrażenia. Wszyscy byli zaskoczeni niezwykłym wyglądem niemowlaka, a jego zdjęcia szybko obiegły sieć.

Niemal każda przyszła mama jest przekonana, że jej dziecko będzie wyjątkowe, Jessica Smith nie spodziewała się jednak tego, co zobaczyła na sali porodowej. Jej córeczka przyszła na świat z niezwykłymi włosami, a ich kolor wzbudził sensację wśród wszystkich pracowników placówki.

Dziecko urodziło się z wyjątkowym kolorem włosów

Córka Jessicy Smith przyszła na świat ze śnieżnobiałymi włosami. Na widok swojego dziecka matka zaniemówiła z wrażenia. Matka przyznała, że nie spodziewała się tego, co zobaczyła po porodzie. Wyglądem dziecka zaskoczony był również personel szpitala.

– Nigdy nie spodziewałam się, że będzie miała takie włosy. Nie wiedziałam, dopóki się nie urodziła. Nie widziałam jeszcze takiego dziecka. Myślę, że to czyni ją wyjątkową – wyznała 27-latka, cytowana przez portal webniusy.com.

Dziewczynka otrzymała imię Devina, co znaczy umiłowana, boska i niebiańska. Na porównaniach z aniołem jednak się nie kończy. Jak wyznała matka dziecka, niektórzy wskazują, że dzięki białym włosom jej córka wygląda jak lalka.

Ksiądz został pobity, gdy przyłapał dwóch mężczyzn demolujących kościółKsiądz został pobity, gdy przyłapał dwóch mężczyzn demolujących kościółCzytaj dalej

– Jest taka mała, że nie wychodziliśmy z nią jeszcze nigdzie, ale kiedy zabraliśmy ją na wizytę w szpitalu, pewna mała dziewczynka powiedziała, że Devina wygląda jak lalka – powiedziała Jessica.

Devina została poddana badaniom, które wykazały, że niezwykła cecha, z jaką się urodziła to objaw częściowego albinizmu. Jak wskazała redakcja „Daily Mail”, ta rzadka choroba genetyczna dotyka zaledwie 5 na 100 000 osób w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Pomimo diagnozy albinizmu, dziewczynka urodziła się zdrowa. Devina ważyła 3,34 kg i miała 48 cm wzrostu. Dumna mama pochwaliła się również jej niezwykłą fryzurą w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała zdjęcia dziewczynki.

- Kiedy opublikowaliśmy jej zdjęcia w Internecie, były one oglądane tysiące razy. Nie mogłem uwierzyć, jak wiele uwagi przyciąga jej niezwykła uroda. Ludzie myśleli, że to Photoshop - wyznała matka Deviny.

Dziewczynka ma już kilka miesięcy, a jej włosy nadal pozostają śnieżnobiałe. Dziewczynka dostała nawet kilka pseudonimów od zachwyconych jej wyglądem internautów, którzy nazywają ją m.in. „Miss Devi” i „Dziecko księżyca”.

Dziecko z białymi włosami

Facebook.com Jessica Smith

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News