bezdomny przeszedł metamorfozę
youtube.com ASMR Anil Çakmak
Monika Majko - 22 Lutego 2021

Zapłacił za metamorfozę bezdomnego. Nakręcili na wideo rezultat

Bezdomny od jakiegoś czasu mieszka na ulicy w Stambule. Pewnego dnia zaprzyjaźniony fryzjer i barber zaoferował mu swoje usługi za darmo. Mężczyzna przeszedł spektakularną metamorfozę, którą zarejestrowano kamerą, a nagranie trafiło do sieci.

Bezdomny z Turcji zmienił się niemal nie do poznania. Nagranie zamieszczone w sieci przez Anila Cakmaka bije rekordy popularności wśród internautów, którzy są zachwyceni metamorfozą tureckiego bezdomnego. DO tej pory nagranie odtworzono już ponad 33 miliony razy.

Bezdomny trafił do fryzjera i barbera

Anil Cakmak to właściciel barbershopu w Stambule, który ma wielkie serce. Mężczyzna zaprzyjaźnił się z bezdomnym o imieniu Hayri, który od czasu do czasu odwiedza jego salon. Może tam liczyć na coś do picia i jedzenia, a czasami otrzymuje również drobne kwoty pieniędzy.

Pewnego dnia fryzjer zaproponował Hayri'emu metamorfozę w swoim salonie. Choć początkowo bezdomny nie chciał się zgodzić, w końcu uległ namowom i zasiadł na fotelu w barbershopie Anila Cakmaka, a ten ochoczo zabrał się do pracy.

- Przepraszam za moje włosy - mamrotał zawstydzony bezdomny, jednak fryzjer zapewnił go, że nie ma za co czuć się winny.

Senior poprosił pielęgniarkę, żeby wyczyściła jego lodówkę. Otworzyła drzwiczki i rozpłakała sięSenior poprosił pielęgniarkę, żeby wyczyściła jego lodówkę. Otworzyła drzwiczki i rozpłakała sięCzytaj dalej

Cały proces zmiany zarejestrowano za pomocą kamery, a nagranie zostało udostępnione na profilu właściciela barbershopu na platformie youtube.com. Fryzjer najpierw uporał się z brudnymi i pełnymi kołtunów włosami Hayri'ego. Cakmak umył mu włosy, a następnie bardzo je przystrzygł, najpierw nożyczkami, a później maszynką.

Następnie barber zabrał się za bujną brodę bezdomnego przyjaciela, która również została stanowczo skrócona. Właściciel salonu pozostawił na twarzy Hayri'ego schludnie przystrzyżony zarost, a następnie nałożył na jego skórę kosmetyki, by ją oczyścić i nawilżyć.

Praca zajęła fryzjerowi kilkadziesiąt minut, a efekt końcowy zachwycił wszystkich. W oczach bezdomnego mężczyzny pojawiły się łzy wzruszenia, a na jego twarzy zarysował się uśmiech, gdy spojrzał na siebie w lustrze. Hayri po swojej metamorfozie wygląda co najmniej kilka lat młodziej. Internauci byli zachwyceni przemianą mężczyzny, a pod filmem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

- Ten koleś musiał poczuć się jak milion dolarów po tej wizycie u fryzjera. Biedny facet, jego włosy były bardzo splątane - napisał jeden z użytkowników sieci.

- Zgaduję, że nikt go później nie rozpoznał. Potrzebujemy więcej ludzi chętnych do pomocy ludziom ulicy. Brawo - dodał kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne/YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News