kozuchowska2
Fot. Instagram/Małgorzata Kożuchowska
Mikołaj Pilecki - 10 Stycznia 2019

Małgorzata Kożuchowska: Fryzury krótkie to jej domena!

Małgorzata Kożuchowska fryzury krótkie. Minęło już wiele lat, od kiedy ostatni raz gwiazda zapuściła włosy. Celebrytka uchodzi za ikonę stylu, a jej uczesanie naśladują kobiety w całej Polsce. Aktorka wie, co robi, jeśli chodzi o wygląd i prezencję.

Małgorzata Kożuchowska fryzury krótkie dosłownie uwielbia. Gwiazda zdecydowała się na zarzucenie długich włosów już w 2006 roku i do teraz konsekwentnie trzyma się swoich ulubionych fryzur. Nie oznacza to, że aktorka nie zmienia swojego wyglądu. Krótkie włosy też są dobrym polem do fryzjerskiego manewru i Kożuchowska nie raz już potrafiła zaskoczyć, np. kolorem włosów przybranym do konkretnej roli.

Małgorzata Kożuchowska fryzury krótkie

Już 12 lat minęło od kiedy znana aktorka odeszła od popularnego wśród kobiet problemu splątanych, źle uczesanych lub zniszczonych włosów. Krótkie fryzury są nie tylko praktyczne, ale także i oryginalne. W jednej z rozmów z "Plotkiem" przyznała, iż wie, że wiele kobiet w kraju czesze się "na Kożuchowską". Artystce ten fakt bardzo schlebia.

Małgorzata Kożuchowska fryzury 2018

Ten rok był dla Kożuchowskiej szczególny. Po wieli latach zakończyła przygodę z serialem TVN "Druga Szansa", w którym występowała przez dwa lata. O rozwoju jej kariery nie omieszkamy wspominać na Pikio.pl. Także w tym roku otrzymała angaż od Patryka Vegi w jego najnowszej produkcji kryminalnej "Plagi Breslau". Gwiazda na potrzeby gry u znanego reżysera musiała przefarbował włosy na brąz, przedłużyć jeden z boków i niemal wygolić drugi. Poza rolą Małgorzata Kożuchowska trzymała się tradycyjnej, popularnej w Polsce fryzury w kolorze jasnego blondu.

Małgorzata Kożuchowska nowa fryzura 2018

Kożuchowska w tym roku, oprócz nielicznych zmian związanych z rolami, pozostała wierna ulubionej krótkiej fryzurze, za którą tak szaleją Polki. Gwiazda w "nowej" fryzurze pojawiła się zaledwie kilkukrotnie na planach zdjęciowych, a raz nawet zaskoczyła powrotem do czasów sprzed 2006 roku i doczepieniem sobie brakujących kosmyków. Krótko i do tyłu - oto sekret Kożuchowskiej na świetny wygląd. Nic nie wskazuje, by w najbliższej przyszłości coś miało zmienić się w tej kwestii.

Kożuchowska Fryzura tył

Tyl fryzury Małgorzaty Kożuchowskiej zależy od tego, jak bardzo gwiazda ma ochotę zaszaleć. Są okresy, w których włosy na jej potylicy są dosyć długie, są też takie, gdy decyduje się na zrównanie ich ze skórą. Nie zawsze również jej włosy pozostają postawione. Zdarza się, że aktorka ma ochotę zaczesać je na bok, a wtedy także wygląda doskonale.

Fryzura Kożuchowskiej komu pasuje

Krótkie włosy nie pasują każdemu i sprawienie sobie fryzury "na Kożuchowską" może nie być najlepszym wyborem. Nie istnieje jednak lepszy sposób na dowiedzenie się tego, jak swoiste pójcie na żywioł. Ze stuprocentową pewnością jednak krótkie włosy pasowały będą kobietom o budowie ciała podobnej do gwiazdy i lubiącym blond.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Agnieszka Kotulanka: Dzieci żyły w jej cieniu, kim są?
  2. Michał Szpak instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci
  3. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
  4. Dania wigilijne Magdy Gessler: Proste w przygotowaniu ale najsmaczniejsze!
  5. Oliwia Bieniuk o mamie. Rozrywające słowa córki Przybylskiej
disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News