Artur Barciś wyznał prawdę
youtube.com Artur Barciś
Monika Majko - 24 Lutego 2021

Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo w latach 80. Przeszedł załamanie

Artur Barciś jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju. Gwiazdor przyznał jednak, że miał chwilę zwątpienia, która niemal doprowadziła go ostateczności. Jak sam przyznał, cały jego świat nagle legł w gruzach, a on stracił nadzieję na lepsze jutro.

Choć Artur Barciś jest aktorem uniwersalnym, widzowie najbardziej kojarzą go z roli w komediowych produkcjach, jak m.in. seriale „Ranczo” i „Miodowe lata”. Gwiazdor przyznał w rozmowie z dziennikarzami, że nie zawsze było mu jednak do śmiechu. Gdy w latach 80. nagle stracił mieszkanie i pracę, jego świat się załamał.

Artur Barciś był o krok od odebrania sobie życia

Już od lat popularność Artura Barcisia nie słabnie, a gwiazdor cieszy się ogromną sympatią widzów. Aktor aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami. Niedawno założył również konto na platformie YouTube, gdzie publikuje recytacje swoich wierszy.

Choć dziś aktor wygląda na pełnego radości życia, w rozmowie z redakcją „Dobrego Tygodnia” przyznał, że nie zawsze tak było. Gdy w latach 80. sprawy zaczęły układać się nie po jego myśli, Artur Barciś przeszedł poważne załamanie.

Aktor nagle stracił pracę w warszawskim Teatrze na Targówku i musiał wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania.W tym samym czasie przepadła również jego szansa na zarobienie pieniędzy na planie filmu „Odlot”. To sprawiło, że gwiazdor poczuł się bezradny.

Krzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczKrzysztof Jasiński, aktor z „BrzydUli”, jest ojcem dzieci Maryli RodowiczCzytaj dalej

- Zawalił mi się wtedy cały świat. Myślałem, że już sobie nie poradzę [...] Niestety, dwa tygodnie przed zakończeniem zdjęć wybuchł stan wojenny i uświadomiłem sobie, że wszystko straciłem. I teatr, i mieszkanie, i filmową gażę, bo umówiłem się, że zapłacą mi w całości po zakończeniu zdjęć - wspominał aktor.

To był dla aktora cios, z którego ciężko było mu się pozbierać. Artur Barciś przyznał w jednym z wywiadów, że rozważał w swoim życiu samobójstwo i do tej pory nie wie, co tak naprawdę sprawiło, że w ostatniej chwili porzucił swoje zamiary.

- Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało - zacytowano słowa aktora w magazynie „Na żywo”.

Na szczęście gwiazdor poradził sobie z problemami i dzisiaj jest szczęśliwym mężem Beaty, którą poznał na jednym z planów filmowych oraz ojcem Franciszka. Niedawno Artur Barciś przeszedł zakażenie COVID-19, o czym poinformował fanów za pomocą social mediów. W sieci zamieścił również recytację wiersza o swojej walce z chorobą. Teraz powoli dochodzi do zdrowia.

- Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie, spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie - przekazał aktor na Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Razio Zet/Radio Pogoda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News