Artur Barciś: Żona aktora to NIESAMOWITA kobieta
Mateusz Wysokiński - 11 Grudnia 2018

Artur Barciś: Żona aktora to NIESAMOWITA kobieta

Artur Barciś żona - taka fraza notorycznie wpisywana jest w Google przez fanów aktora znanego. Niezapomniane role z Rancza i z Miodowych lat, które już na zawsze zapisały się w historii polskiej telewizji to wizytówka aktora. Kim jest wybranka życia Barcisia?

Artur Barciś żona artysty okazuje się kimś, kto ma wielkie zasługi w świecie kina i polskiej rozrywki. Mało kto o tym wie, ale kobieta podobnie jak jej mąż związana jest zawodowo ze sztuką i filmem. Jak się okazuje, małżeństwo Barcisiów przez kilka lat chętnie ze sobą jest nie tylko na podłożu prywatnym, ale także zawodowym.

Artur Barciś żona

Żoną aktora jest Beata Barciś z domu Baran. Kobieta urodziła się 8 sierpnia 1962 i poznała wybranka swojego serca na studiach w słynnej, łódzkiej filmówce. Narzeczona para ślub wzięła w 1985 roku, pomimo tego, że matka kobiety nie była przekonana co do kandydatury Artura Barcisia na męża swojej córki.

- Gdy się w sobie zakochaliśmy, koleżanki mojej przyszłej teściowej zaczęły (jestem pewien, że w dobrej wierze) ostrzegać ją, czym ten związek się skończy. Że aktor wykorzysta, a potem rzuci, że się rozwiedzie, bo wszyscy aktorzy się rozwodzą, że zrobi dziecko, a potem jeszcze drugie, ale już innej. Wszystko to sprawiło, że mama bardzo długo zastanawiała się, czy się zgodzić na nasz ślub, a nam na jej zgodzie bardzo zależało - mówił w jednym z wywiadów aktor.

Kobieta jednak zaufała swoim uczuciom i stanęła na ślubnym kobiercu wraz z miłością swojego życia. Zaufanie, jakim obdarzyła aktora, opłaciło się i od 32 lat są małżeństwem, a nawet mają syna Franciszka, który urodził się 9 lutego 1989 roku. Dzięki swojemu talentowi w sztuce montażu filmowego kobieta rozpoczęła wielką karierę w polskim filmie i telewizji.

Wielka kariera u boku męża

Wówczas, gdy mąż Beaty Barciś zabawiał tysiące Polaków w swoich humorystycznych rolach w Miodowych Latach i Ranczu, to kobieta skupiła się na realizacji swoich własnych celów artystycznych. To ona odpowiadała za montaż seriali i filmów produkcji TVP, jak też pomagała w realizacji spotkań teatralnych, za co trzykrotnie odbierała nagrodę za najlepszy montaż na Festiwalu Dwa Teatry.

Sama kobieta jest bardzo zadowolona ze swojego życia i cieszy się, że stworzyła tak dobrze funkcjonujący układ ze swoim mężem, który pozwala jej na realizację jej własnych wizji artystycznych.

- Dzięki mężowi mam tę szczęśliwą sytuację, że nie muszę przyjmować w pracy wszystkich zleceń. Pracuję w Telewizji Polskiej, w której powstaje mnóstwo różnych programów. Nawet w telewizji publicznej są takie, pod którymi nie chciałabym się podpisać. Dzięki temu, że Artur tak dużo pracuje, mogę robić tylko wybrane programy, np. dokumenty, które nie dają wielkich zarobków, ale są bardzo interesujące. Mogę też dłużej pracować nad czymś, co niektórzy znajomi są zmuszeni ze względów finansowych robić w miesiąc - powiedziała kobieta w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  2. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  5. Andrzej Grabowski schudł. Aktor uratował swoje życie w ostatnim momencie

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News