TVP powitało gwiazdora
Instagram.com agustinegurrola
Monika Majko - 17 Lutego 2021

Agustin Egurrola nowym jurorem „Dance Dance Dance”. „Wiadomości” zrobiły o nim materiał

We wtorkowym wydaniu „Wiadomości” stacja TVP w zaskakujący sposób przywitała swoją nową gwiazdę. Widzowie byli w szoku, oglądając materiał wychwalający Agustina Egurrolę, który dołączy w tym sezonie do grona jurorów w programie „Dance Dance Dance”.

Wcześniej Agustin Egurrola potwierdził swój udział w tanecznym show stacji TVP w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Oprócz niego w fotelach jurorów zasiądą również Ida Nowakowska oraz Joanna Jędrzejczyk.

TVP powitało Agustina Egurrolę

Dotychczas Agustin Egurrola zasiadał w jury programu „Mam Talent” na antenie stacji TVN. Podczas porannej rozmowy w „Pytaniu na śniadanie” słynny tancerz i choreograf nie krył swojej radości z dołączenia do obsady tanecznego show Telewizji Polskiej.

Fani gwiazdora nie byli jednak zachwyceni z jego decyzji. Podjęcie współpracy z TVP przez Egurrolę skrytykował również Michał Piróg. Tancerz krytyczne słowa skierował także do Idy Nowakowskiej, która też podjęła wcześniej taką decyzję.

Z decyzji Agustina Egurroli cieszą się jednak władze stacji TVP, a potwierdzeniem tego był, materiał, który wyemitowano na cześć znanego choreografa w wieczornym wydaniu „Wiadomości”. Na ekranowym pasku pojawił się napis „Wizjoner tańca w Telewizji Polskiej”, a Michał Adamczyk przekazał widzom dobre wieści.

Tadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejTadeusz Rydzyk odpowie przed sądem. Chodzi o nieudostępnienie informacji publicznejCzytaj dalej

- Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje - przekazał prezenter.

Po emisji materiału na antenie TVP w sieci pojawiło się wiele krytycznych komentarzy od internautów, którzy nabijali się z patetyczniej formy przekazania tej wiadomości. Wiele osób krytycznie odnosi się również do decyzji, jaką podjął Agustin Egurrola.

Sam gwiazdor przyznał jednak w rozmowie na kanapie w „Pytaniu na śniadanie”, że już wcześniej współpracował z producentami programu „Dance Dance Dance” i pomagał w tworzeniu choreografii. Teraz Egurrola postanowił się tylko sprawdzić w innej roli.

Decyzję tancerza ostro oceniła również Kinga Rusin, która opublikowała komentarz w tej sprawie na swoim Instagramie. Dziennikarka skrytykowała gwiazdy, które podejmują współpracę z Telewizją Publiczną, a następnie odniosła się bezpośrednio do Agustina Egurroli.

- Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny - napisała Kinga Rusin.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek/Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News