żona Macieja Kota wszystko syn
Fot. East News ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Mateusz Sidorek - 5 Marca 2021

Żona Macieja Kota pokazała zdjęcie pokoiku dla synka

Niedawno żona Macieja Kota pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych uroczym zdjęciem. Ukochana sławnego skoczka narciarskiego pochwaliła się pokojem dla dziecka, które niedługo przyjdzie na świat. Zachwyceni internauci zaczęli składać gratulacje i chwalić efekt. Wszyscy czekają na narodziny syna sportowca.

Żona Macieja Kota wraz ze swoim ukochanym już nie mogą się doczekać, aż na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Agnieszka co jakiś czas informuje w mediach społecznościowych o przygotowaniach przyszłych rodziców. Niedawno para skończyła urządzać pokój dla synka. Efekty rozczulają.

Zgodnie z zapowiedziami już wiosną tego roku żona Macieja Kota urodzi dziecko. W związku z tym, że termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami, para odczuwa coraz większe emocje, co widać po publikacjach w mediach społecznościowych.

Internauci zobaczyli pokój, który przygotowała dla dziecka żona Macieja Kota

Każdy, kto śledzi profile polskiego skoczka i żony Macieja Kota, wie, że para przygotowała już wyprawkę dla chłopca, który pojawi się na świecie w tym roku. Teraz małżeństwo skończyło urządzać pokój dla pierwszego dziecka.

Agnieszka przekazała szczegółowe informacje dotyczące urządzania małego gniazdka dla synka. Żona sportowca ujawniła, na co zwracała uwagę, wybierając mebelki i kolory. Żona Macieja Kota postawiła na jasne odcienie beżu i brązu, które zostały uzupełnione granitem.

Mieszkasz w domu? Od 1 lipca nowy obowiązek, niedopełnienie grozi karą nawet do 5 tysięcy złotychMieszkasz w domu? Od 1 lipca nowy obowiązek, niedopełnienie grozi karą nawet do 5 tysięcy złotychCzytaj dalej

Jednak szczególną uwagę internautów przykuła ściana, na której znalazły się gwiazdy i księżyc. Synek Macieja Kota i Agnieszki codziennie będzie zasypiał w kosmicznej atmosferze.

Składanie, układanie, przekładanie. U nas decyzja o kolorze ściany zapadła szybko. Wykorzystaliśmy farbę, która została po malowaniu salonu gwiazdki i miś to naklejki, dzięki którym od razu wiadomo, że to pokój dziecięcy. [...] Mama zadowolona, oby bobas też był. Teraz tylko zostaje czekać na lokatora – napisała Agnieszka.

Żona Macieja Kota chwalona za gust

Zaraz po publikacji zdjęcia okazało się, że wybory żony Macieja Kota trafiły do internautów, którzy docenili jej gust. Fani pary w samych superlatywach opisali nowy pokój chłopca.

„Bardzo przyjemnie”, „Ależ to jest wszystko urocze”, „Lokator będzie zachwycony” – to tylko jedne, z niektórych komentarzy pod zdjęciem, które ukazało się na Instagramie.

Agnieszka została żoną Macieja Kota w 2019 roku. Para pobrała się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości nie mogło zabraknąć takich gwiazd jak Kamil Stoch, Dawid Kubacki i oczywiście Piotr Żyła.

Maciej Kot poznał swoją ukochaną w 2015 roku w Krakowie. Z obecną żoną zapoznał go wspólny znajomy. Agnieszka na co dzień jest trenerką personalną i przez 10 lat trenowała lekkoatletykę. Po tym, jak jej karierę przerwała kontuzja, kobieta zajęła się fitnessem.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o osobistym wpisie Pauliny Młynarskiej. Dziennikarka opowiedziała o poważnej decyzji i zabiegu, jaki przeszła. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu

Żona Macieja Kota pokazała zdjęcie

Z: https://www.instagram.com/bodybyaga/

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News