Zbigniew Zamachowski trudna sytuacja
Fot. East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 21 Marca 2021

Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu? Mówi się o rozstaniu medialnej pary

Niedawno Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska zostali zapytani przez dziennikarzy o spekulacje dotyczące poważnego kryzysu, jaki miał pojawić się w ich związku. Małżonkowie niechętnie udzielili komentarza, zaznaczając, że to ich prywatna sprawa. Żona jednego z najsłynniejszych polskich aktorów przyznała jednak, że jest jej bardzo ciężko. W tym roku mieli obchodzić 10. rocznicę bycia razem.

W mediach pojawia się coraz więcej doniesień o poważnych problemach Zbigniewa Zamachowskiego i jego żony. Jedna z najlepiej rozpoznawalnych par w środowisku medialnym ma przechodzić poważny kryzys. Jak wskazują dziennikarze Super Expressu, w sobotę 20 marca aktor ostatecznie miał wyprowadzić się ze wspólnego mieszania na warszawskim Żoliborzu.

Dla Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej ten rok miał być wspaniały w związku z 10. rocznicą ich związku. Niestety, wiele wskazuje na to, że to już może być koniec słynnego romansu, który przerodził się w wielką miłość. Małżonkowie już od jakiegoś czasu mieli nie mieszkać razem. W sobotę 20 marca aktor opuścił wspólne mieszkanie ze spakowanymi rzeczami.

Co dalej z małżeństwem Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Zamachowskiej?

Wokół Zbigniewa Zamachowskiego i jego żony już dwa miesiące temu zaczęły krążyć wieści, które mówiły o tym, że w ich małżeństwie nie dzieje się zbyt dobrze. Monika Zamachowska wówczas jednak zaprzeczała wszystkiemu i na wszelkie zmiany w ich życiu miała wytłumaczenie.

Nagła konferencja ministra zdrowia. Zadecydował co z zamknięciem kościołów na WielkanocNagła konferencja ministra zdrowia. Zadecydował co z zamknięciem kościołów na WielkanocCzytaj dalej

Jak zapewniała dziennikarka, jej mąż rzadko był z nią widziany głównie ze względu na swój stan zdrowia. Dlatego też miał się przeprowadzić do innego mieszkania. Chorował na koronawirusa, a ona sama wybrała się w zdrowotnej intencji na Jasną Górę. Monika Zamachowska trzymała się tej wersji przez pewien czas.

Nic takiego nie ma miejsca, nie ma żadnego rozstania – powiedziała w lutym na łamach Super Expressu.

Niedawno Monika Zamachowska przebywała we Włoszech. Po powrocie do Polski w domu pojawił się jej mąż, by zabrać swoje rzeczy z mieszkania na Żoliborzu i się wyprowadzić. Jak donosi Super Express, w wynoszeniu rzeczy pomagał mu syn. Paparazzi zauważyli torby z rzeczami, regał i wielki obraz. Jeszcze nie tak dawno mogło się wydawać, że para jest bardzo szczęśliwa.

Zbigniew Zamachowski i jego żona komentują sprawę

Jak tylko w prasie pojawiły się wiadomości o poważnych problemach w małżeństwie Zbigniewa Zamachowskiego i jego żony dziennikarze postanowili się z nimi skontaktować, by zasięgnąć informacji z pierwszej ręki. Okazało się, że małżonkowie nie są zbyt wylewni i trudno im się dziwić.

W rozmowie z redakcją WTV słynny aktor natychmiast zaznaczył, że nie będzie odpowiadał na żadne pytania dotyczące jego życia prywatnego. Artysta nie odniósł się do doniesień o kryzysie w jego małżeństwie.

Nie odpowiem na żadne pytania, zwłaszcza jeśli będzie dotyczyć mojego życia prywatnego. Nawet niech pan nie próbuje– oświadczył.

Niewiele więcej powiedziała jego żona. Monika Zamachowska jednak nie ukrywała, że jest jej bardzo ciężko i przeżywa obecny okres. Można się jedynie domyślać, że w doniesieniach o problemach w jej małżeństwie jest trochę prawdy. Dziennikarka zaraz podkreśliła, że nie może więcej zdradzić.

Jest mi bardzo ciężko, ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać– ujawniła na łamach Faktu.

Zbigniew i Monika Zamachowscy są parą od 2011 roku. Wiadomość o ich romansie była wielkim szokiem i przez długi czas zakochani stanowili gorący temat dla prasy. Choć początkowo wiele osób uważało, że będzie to tylko krótka historia miłosna, aktor i dziennikarka stworzyli udany związek.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express; WTV; Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News