Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą
Instagram.com monikazamachowska
Monika Majko - 12 Lutego 2021

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domu

Zbigniew Zamachowski zdecydował o wyprowadzce z mieszkania, by zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo. Aktor walczy z zakażeniem COVID-19, a jego stan jest poważny. Informacje o chorobie męża potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" Monika Zamachowska.

W ostatnim czasie Zbigniew Zamachowski przestał pokazywać się publicznie w towarzystwie swojej żony, a czujni fani zauważyli także, że nie pojawia się w okolicy ich mieszkania na Żoliborzu w Warszawie. Okazało się, że gwiazdor przeniósł się do swojej kawalerki, by tam poddać się samoizolacji.

Zbigniew Zamachowski walczy z COVID-19

Informacje przekazane przez redakcję portalu „Super Express” zaniepokoiły fanów aktora. Jak donoszą dziennikarze, Zbigniew Zamachowski walczy z chorobą, a jego stan jest bardzo poważny. Aktor zakaził się koronawirusem i ciężko przechodzi infekcję.

Doniesienia o chorobie męża potwierdziła jego żona, Monika Zamachowska. Okazuje się, że gwiazdor na czas walki z infekcją wirusem SARS-COV-2 przeniósł się do swojej kawalerki, która do tej pory służyła mu za biuro i miejsce pracy.

– Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia – wyznała dziennikarka w rozmowie z dziennikarzami „Super Express”.

Nie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latNie żyje Judyta Turan, aktorka znana m.in. z „M jak miłość”. Miała 37 latCzytaj dalej

Aktor ma wysoką gorączkę, jednak nie wymaga hospitalizacji, dlatego postanowił poddać się kwarantannie w osobnym mieszkaniu. W ten sposób gwiazdor pragnął zabezpieczyć przed zakażeniem swoją rodzinę. Monika Zamachowska zgłosiła się w tym tygodniu na test na koronawirusa, jednak badanie nie potwierdziło u niej infekcji.

Monika Zamachowska wspiera swojego ukochanego męża i dowozi mu do kawalerki jedzenie oraz świeże ubrania. Para nie może się jednak widywać, co powoduje duże cierpienie i tęsknotę zarówno u aktora, jak i dziennikarki.

Zbigniew Zamachowski to kolejny polski aktor, który zmaga się z zakażeniem COVID-19. Infekcję groźnym wirusem ma za sobą również m.in. Artur Barciś, który o swoim zakażeniu poinformował na początku listopada ubiegłego roku. Fani trzymali kciuki za gwiazdora i z wielką ulgą przyjęli wiadomość, że organizm artysty zdołał uporać się z chorobą.

– Wszystkim, którzy się o mnie martwili i wspierali mnie w chorobie, spieszę donieść, że wynik najnowszego testu jest negatywny. Teraz czeka mnie jeszcze pocovidowa rehabilitacja, ale powoli wracam do zdrowia. Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie – przekazał Artur Barciś na swoim facebookowym profilu.

Zakażenie COVID-19 potwierdzono również u Dariusza Gnatowskiego, który zapisał się w pamięci widzów rolą Arnolda Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety, gwiazdor nie zdołał pokonać infekcji, a informacje o jego śmierci obiegły krajowe media 20 października 2020 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News