Andrzej Piaseczny
Oficjalny profil Andrzeja Piasecznego na Instagramie
Patryk Przybyłowski - 20 Marca 2021

Właśnie dotarła do nas przykra wiadomość. Chodzi o Andrzeja Piasecznego, padł ofiarą oszustów

Andrzej Piaseczny przebywa od kilku dni w szpitalu. Trafił tam ze względu na pogarszający się stan zdrowia po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2. Dzisiaj menagement artysty wydał oświadczenie w sprawie jego stanu zdrowia. Niestety, po kilku godzinach doszła do nas kolejna wiadomość dotycząca przykrego zdarzenia wokół aktora.

Dokładnie trzy dni demu internet obiegło nagranie z Andrzejem Piasecznym podłączonym do aparatury wspomagającej oddychanie. Okazało się wtedy, że uwielbiany artysta przebywa w szpitalu w związku z walką z COVID-19.

- Kochani. Wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale jest jednak wielu ludzi, którzy mają w nosie to, co może z nami wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci - powiedział w nagraniu opublikowanym na jego oficjalnym profilu na Instagramie.

Oszuści wykorzystują wizerunek Andrzeja Piasecznego, kiedy on jest w szpitalu

Piasek zaapelował przy okazji do wszystkich, aby nie lekceważyli sytuacji epidemiologicznej. Inaczej, narażamy siebie i bliskich na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

- Bądźcie zdrowi i proszę trzymajcie się zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy z pasją i zaangażowaniem się mną tu opiekują - powiedział w dalszej części filmu.

Krzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeKrzyczeli do prezydenta, że będzie siedział. Andrzej Duda odpowiedział na TwitterzeCzytaj dalej

Na całe szczęście, zmartwieni fani otrzymali dzisiaj pokrzepiającą wiadomość. Management artysty zdradził, że walka z ciężką chorobą idzie w jak najlepszą stronę.

- Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli! Dziękujemy też za wszystkie słowa wsparcia i tysiące życzeń powrotu do zdrowia! Wszystkie niech się spełnią. Z całego serca, pięknie dziękujemy - czytamy na oficjalnym profilu facebookowym gwiazdora.

Niestety, już kiedy fani zdążyli się trochę uspokoić, to do mediów trafiła kolejna przykra informacja dotycząca Andrzeja Piasecznego. Okazuje się, że ktoś wykorzystuje w internecie tragedię artysty do niecnych celów.

- Kolejny Fejk! Proszę nie dajcie się nabrać! Udostępniajcie ku przestrodze! I zgłaszajcie... - grzmi oficjalny fanpage muzyka zamieszczając dodatkowo screen posta, w którym ktoś chce dokonać wyłudzenia posługując się tożsamością Piaska.
Andrzej Piaseczny

źródło zdjęcia: facebook.com/andrzejpiasecznyoficjalnyprofil

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek, Andrzej Piaseczny na Feacebooku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News